رومانی

رومانی کشوری است که واقع در؛ جنوب شرقی اروپاست. این کشور نیز اکثریت مردم آن دین مسیحیت وبعد ارتدکسی را برگزیده و انتخاب نموده اند. رومانی با کشورهایی از جمله اکراین، مولداوی، صربستان و مجارستان نیز همسایه بوده و با؛ آن ها نیز مرز مشترک دارد. همچنین این کشور پایتخت آن بخارست نام دارد که؛ از شهرهای برزگ آن هم به شمار می آید. زبان مردمان این کشور نیز زبان اصیل خود آنها؛ یعنی زبان رومانیایی بوده و این خیلی خوب بوده که مردمان این سرزمین اصالت خود را حفظ کرده و به زبان مادری خود با یک دیگر نیز سخن میگویند.

درمورد رومانی

واحد پول این کشور نیز رون بوده که؛ شما حتی میتوانید در این کشور نیز از یورو به عنوان ارزی دیگر برای مسافری نیز استفاده نمایید. اما این را هم بدانید که باتوجه به تورم جهانی که برکل دنیا حاکم شده است؛ و گریبان این کشور روهم گرفته ممکن است به عنوان یک مهاجر که تازه به این کشور مهاجرت کرده نیز، در خرج و مخارج زندگی در این کشور نیز با مشکل نیز برخورد نمایید.

مناطق دیدنی رومانی

رومانی هم مانند سایر نقاط اروپایی نیز دارای مناطق بکر و زیبایی بوده که درادامه، این مناطق رو به شما معرفی میکنیم. از این مناطق معروف نیز میتوان به؛ بخارست، براشوو، سیبیو، کلوژ-نپوکا، سیگیشوآرا، تیمیشوارا، کونستانسا، یاش، اورادئا، بران و... نیز اشاره نمود. که ما به شما توصیه میکنیم اگر به دنبال سفر به کشور متفاوت نیز هستید؛ رومانی نیز جایگاه شماست.

زندگی در این کشور

رومانی نیز از کشورهای خوب و بکر برای زندگی، تحصیل ویا سرمایه گذاری نیز است. اما با همه این ها شما باید این نکته را مدنظر داشته باشید که؛ شما میتوانید با توجه به شرایط آب و هوایی و فرهنگ زندگی در این کشور آیا شما میتوانید در اینجا زندگی کنید ویا خیر.