هند

هند یکی از کشور های شرق آسیا است که؛ از سمت شمال غربی نیز با پاکستان همسایه بوده و در جنگ و رقابت اتمی با آن است. و از سمت شمال شرقی نیز با نپال و همین طور چین نیز همسایه است؛ که اتفاقان نیز با چین هم بر سرمرزهای خودشان نیز تنش دارند. این نکته را هم خدمت شما ذکر کنم که این کشور به شکل مثلثی بوده و؛ به سه دریای خلیج بنگال، دریای لاکادیو و همچنین دریای عرب نیز دسترسی دارد.

درمورد هند

همان طور که به شما اشاره کردیم، هند کشوری مثلثی شکل بوده که با کشورهای زیادی همسایه بوده. چه از طریق دریایی و چه از راه زمینی؛ اما این را هم بدانید کشور یکی از قدرتمندترین کشورهای دنیا چه از لحاظ نظامی و اقتصادی است. مردمان این کشور به دو زبان نیز صحبت میکنند؛ یک زبان انگلیسی و زبان هندو که زبان مادریشان است. اما زبان مادری آن ها نیز کمتر به کار برده میشود؛ زیرا این کشور سال ها تحت استعمار بریتانیا بوده و باعث شده که زبان مادری خودشان نیز کمرنگ شده و روبه زبان انگلیسی ببرند.

مناطق دیدنی هند

هند نیز یکی از کشورهای دیدنی در سطح جهان بوده؛ اما متاسفانه نیز به دلیل زباله هایی که در این کشور به واسطه انسان در آنجا ایجاد شده است. باعث شده تا کمی این سرزمین بکر و زیبا نیز از چهره زیبای خود بیفتد اما؛ همچنان هند نیز دارای مناطق دیدنی مانند مساجد تاریخی و... هست که شما میتوانید از دیدن آنها نهایت لذت رو ببرید.

زندگی در این کشور

این کشور نیز ممکن است یک بخاطر شرایط آب و هوایی بسیار متفاوتی که دارد و؛ دوم به خاطر فرهنگ مردمان آن کشور برای شما کمی سخت باشد. اما شرایط سرمایه گذاری و همچنین نیروی انسانی قابل و کارآمدی که دارد باعث شده تا سالیانه افراد زیادی برای کارهای مختلف نیز به این کشور مهاجرت نمایید.