۰
(۰)

بهترین

وکلای

ایران

لیست وکلا و مؤسسات حقوقی

در بانک برند ایران

 

برای پیش ثبت نام فرم زیر را تکمیل کنید:

انواع وکالت

وکیل قضایی

وکیلی که پروانه وکالت داشته و به همین علت حق وکالت اشخاص را در دادگاه ها و سایر مراجع قضایی دارد. شخصی که در رشته حقوق تحصیل دارد برای اینکه بتواند وکیل قضایی شود باید در آزمون وکالت قبول شده و پروانه وکالت دادگستری را دریافت کند.

وکیل اداری

وکیل اداری به موجب یک قرار داد با شخصی، کارهای اداری وی را انجام می دهد و نکته مهم این است که برای اینکه کسی بتواند وکیل اداری شخصی شود نیاز به داشتن سواد و یا حرفه خاصی ندارد و به عبارتی هر کسی می تواند وکیل اداری افرادی را عهده دار باشد.

وکیل معاضدتی

طبق قانون در دادگاه طرفین برای خود حق انتخاب وکیل دارند و اگر توانایی انتخاب وکیل نداشته باشند باید امکانات وکیل فراهم گردد. عدالت قضایی ایجاب می کند که افراد کم درآمد در برخورداری از وکیل دچار مشکل نشوند و به همین منظور می توانند در مقابل ادعاهای طرف تقاضای وکیل معاضدتی نمایند.

وکیل تسخیری

در دعاوی کیفری شاکی و متهم حق دارند که از وکیل استفاده کنند ولی اگر متهم توانایی مالی برای انتخاب وکیل نداشته باشد می تواند از دادگاه درخواست وکیل کند.

سوالات متداول

کد رهگیری بر اساس مصوبه هیئت‌وزیران برای آژانس‌های املاک لازم‌الاجراست ولی تأثیر حقوقی در قراردادهای خریدوفروش و اجاره ندارد، مثلاً باعث عدم قطعیت و عدم وقوع یک قرارداد نمی‌شود. تنها تأثیر آن در جنبه اثباتی موضوع در محاکم قضایی است که به‌وسیله آن بهتر می‌توان موضوع دعوای مطروحه را اثبات کرد. همچنین مانع از کلاه‌برداری و فروش مال غیر می‌شود.

هر دو مربوط به ملک تجاری است. حق کسب و پیشه مربوط به قانون روابط موجر و مستأجر سال ۵۶ است و به معنی شهرت تجاری و معروفیتی است که مستأجر در طول زمان ایجاد می‌کند. حق سرقفلی مربوط به قانون روابط موجر و مستأجر سال ۷۶ به بعد است و به معنی مبلغی است که مستأجر به‌عنوان حق تقدم در هنگام اجاره به موجر پرداخت و زمان تخلیه به نرخ روزدریافت می‌کند.

بهترین روش در مورد اموال فرد فوت‌شده اعم از منقول و غیرمنقول (ماترک) دادخواست تقسیم ماترک و مهروموم آن است.

خانم می تواند پیش از عقد یا حتی پس از آن به موجب وکالتی ازسوی آقا (اصطلاح عامه، حق طلاق)، از این حق و اختیار برخوردار باشد که بدون رضایت آقا در هر زمان اقدام به طلاق نماید. اما اغلب خانم ها از این حق بهره مند نمی باشند. در این صورت مطابق با شروطی ضمن عقدی که پیش از جاری شدن نکاح توسط هریک از زوجین امضا می شود و اثبات نقض و عدم پایبندی به آن توسط خانم در دادگاه، حکم به صدور طلاق صادر خواهد شد. (برای مثال ترک بدون علت زندگی ، اعتیاد و…) جدای از دو مورد بیان شده، درصورت اثبات این موضوع توسط خانم در دادگاه، که ادامه ی زندگی برای خانم دارای مشقت و سختی فراوان است حکم به صدور طلاق صادر خواهد شد.(برای مثال مورد ضرب و شتم خانم ، و سو رفتار آقا، ابتلا به بیماری های صعب العلاج و…)

آیا تا به حال شده است؛ که شما برای انجام کارهای خود در تهران به یک وکیل نیاز پیدا کرده باشید. این کارها می‌تواند اعم از کارهای ملکی، کارهای حقوقی، امور مهاجرتی، امور وکالت کیفری، وکالت مالکیت فکری و… را برای شما انجام دهد. در ادامه ما به شما درمورد وظایف وکیل تهران، انواع وکالت وکیل در تهران، چرایی داشتن وکیل برای انجام امور کاری شما و… را برای شما شرح خواهیم داد.

ادامه این مقاله رو با بانک برند همراه باشید؛ تا در مورد مواردی که شما شرح داده‌ایم رو بیشتر توضیح دهیم. ادامه این مقاله رو از دست ندهید.

وکیل تهران

وکیل تهران شخصی است؛ که برای شما تمام امور وکالت در حوزه های مختلفی از جمله ملکی، معنویت فکری، وکالت کیفری و… را انجام خواهد داد. این وکلا با دانشی که دارند باید به موکلین خود تا رسیدن به پیروزی آن‌ها در طرح دعوی که انجام داده‌اند؛ به پیروزی در آن دعوی برسند.وکیل تهران

چرایی داشتن وکیل تهران

شما باید به این نکات توجه فرمایید؛ که با توجه به اینکه حوزه کاری وکالت حوزه‌ایی بسیار پیچیده و قوانین و تبصره های بسیار است پس، شما نیاز خواهید داشت که از یک وکیل کاربلد در جهت انجام امور کارهای وکالتی شما سردر بیاورد.

این وکلا با توجه به تجارب و مهارت‌هایی که دارند؛ می‌توانند کار شما را به بهترین نحوه ممکنه انجام دهند. شما میتوانید برای این که یک وکیل خوب در این حوزه پیدا نمایید؛ در حوزه مدنظرتان با اشخاصی که وکیل داشته‌اند درمورد وکیل‌شان، مشورت کنید و از تجارب آنها نهایت استفاده رو ببرید.

یا اینکه یک راه بسیار ساده تر اینکه شما در موتور جستجویی مانند گوگل سرچ کرده؛ و درنهایت لیست وکلا مدنظرتان رو پیدا نمایید. اما سوال آیا به نظر شما این لیست بهترین وکلا می‌تواند درست باشد؟ آیا این وکلا به معنی واقعی کلمه جزو بهترین وکلا این حوزه مدنظر شما خواهند بود؟ آیا میتوان اعتماد کرد؟

نحوه پیدا کردن وکیل دلخواه

خب ممکن است؛ که حتی موتور جستجویی مانند گوگل نتواند پاسخ شما را به درستی در این حوزه وکیل تهران دهد. از همین رو شما باید مواردی مانند نظرات موکلین قبلی، نظرات درمورد آن وکیل در همان سایت و… رو مدنظر داشته باشید. تا بتوانید به بهترین وکیل دلخواه خود برسید.

انواع حوزه وکالت وکیل تهران

وکالت بنابه اتفاق (اتفاقاتی) که برای شما ممکن است؛ بنابه نیاز شما تفاوت داشته باشد. به عنوان مثال ممکن است شما اختراعی داشته باشید؛ و برای اختراع شما اتفاقی از جمله ثبت اختراع شما توسط سودجویانی دیگر رخ داده باشد در اینجا، شما نیاز به یک وکیل مالکیت فکری برای انجام کارهای ثبت اختراع شما و دفاع از حقوق‌تان در برابر سودجویان را خواهید داشت.

پس شما باید انواع وکیل تهران و کارهای آن را شناخته و با توجه به اتفاقی که برای شما رخ داده؛ ونیازتان یک وکیل درخور همان حوزه کاری‌تان را پیدا نمایید.

از انواع این وکلا باید به این موارد اشاره کرد؛ که عبارت‌اند از:

وکیل طلاق

ممکن است که شما با همسر خود به مشکل برخورد کرده؛ و برای انجام فرایند طلاق یکی از شما طرفین برای انجام هریک از، کاری مانند طلاق، یا گرفتن حضانت فرزند و… رو انجام دهید. از همین رو شما باید در اینجا به سراغ یک وکیل تهران در حوزه کاری طلاق بروید.

نکته برای پیدا کردن وکیل این حوزه

یک نکته‌ایی که شما حتمی باید بدانید این است؛ که شما برای پیدا کردن یک وکیل درخور و مناسب برای انجام این امور باید از نکاتی که در حوزه پیدا کردن وکیل به شما ذکر کرده‌ایم، استفاده کنید. تا شما بتوانید بهترین وکیل برای پیش برد کارهایتان را پیدا نمایید.وکیل تهران

وکیل تهران در حوزه کیفری

شما برای انجام کارهای حوزه کیفری باید به سراغ وکیلی بروید؛ که اول تجربیات خوبی در این حوزه داشته باشد. چون حوزه کیفری جایی است که شما، حتمی نیاز به وکیلی خواهید داشت؛ که در این امور اول از همه به روند این دست از دادگاه‌ها را داشته باشد. در کنار آن باید پیچ و خم های این دادگاه ها که بسیار دارای بند و تبصره تعیین کننده برای سرنوشت دادگاه شما خواهد داشت؛ پس شما به صورت حتمی باید یک وکیل متخصص این امر رو برای انجام کارتان انتخاب نمایید.

وکیل در حوزه مسائل مهاجرتی

شما زمانی که در تهران هستید و نیاز به وکیل تهران در حوزه مسائل مهاجرتی دارید؛ باید یک وکیلی رو در حوزه مهاجرتی به کشور مقصد انتخاب نمایید که، تخصص مهاجرت به آن کشور و قوانین آن کشور را مسلط باشد. به عنوان مثال شما به دنبال وکیل برای مهاجرت به کره جنوبی هستید؛ برای مهاجرت به آن باید وکیلی رو انتخاب نمایید که، به صورت تخصصی انواع کارها و قوانین مهاجرت مختلف رو مسلط باشد.

وکیل در حوزه مسائل ملکی

شما زمانی که قصد انجام خرید، فروش ویا… ملکی رو دارید؛ که ممکن مسئله داشته باشد یا برای ملک شما، مسئله پیش آمده باشد. برای این کار باتوجه به پیچیدگی های بسیاری که در حوزه ملکی که تبصره‌ها و بندهای بسیار پیچیده‌ایی در، اینجا برای انجام هرکاری دارد؛ شما باید به صورت حتم از یک وکیل باتجربه و کارکرده در این حوزه استفاده نمایید. وکیل تهران که در حوزه کاری ملک کار می‌کند؛ مانند وکیل سنندج به شما می‌تواند کمک نماید.

وکیل تهران در مسائل معنویت فکری

شما به عنوان مثال همانگونه که به شما اشاره کردم؛ یک مخترعی هستید که یک محصول بسیار کاربردی اختراع کرده‌اید و، قسط دارید آن را به ثبت برسانید. شما برای انجام این کار نیاز به یک وکیل تهران در حوزه مالکیت فکری دارید؛ تا بتواند برای شما اختراع شما را ثبت کرده و مابقی، کارهای مربوط به کارهای اختراع شما را انجام دهد.وکیل تهران

وکیل دعاوی تجاری

شما یک تاجر هستید و در کار واردات و صادرات محصولی مشغول به کار هستید؛ و ممکن است که در انجام کارهایتان به یک سری مشکلات از قبیل کارهای مالیاتی، مشکلات امور ترخیص و… نیز برخورد کنید. برای اینکه شما بتوانید از پس این کارها که قوانین آن هرروز درحال تغییر و به روزشدن است؛ برآیید نیاز دارید که یک وکیل متخصص در این حوزه به شما کمک نمایید.

هزینه وکیل تهران

آیا تابه حال فکر کرده‌اید؛ که شما چگونه باید با وکیل تهران برای انجام کارهای خود هزینه پرداخت نمایید؟ این وکلا در چه صورت کار شما را انجام خواهند داد؟ خب باید این سوال شما را اینگونه به شما پاسخ دهم که، این وکلا به گونه های مختلفی از شما برای انجام کار از شما ممکن است؛ هزینه ها را دریافت کنند. یک وکیل به عنوان مثال از شما قسطی بدون پیش پرداخت، یک وکیل دیگری مبلغی به عنوان مثال ۲۵% پول پیش مابقی رو حین انجام کار و…

در کل باید این نکته را به شما عرض کنم؛ که انجام این امور با همه گونه هزینه و نحوه پرداخت ممکن است و شما، نیاز نیست که از بابت نحوه پرداخت هزینه به وکیل نگرانی داشته باشید.

سخن آخر

تا اینجای مقاله ما باشما درمورد موارد زیادی از جمله وکیل تهران، چرایی داشتن وکیل، انواع وکلا و هزینه و نحوه پرداخت آن باشما صحبت داشته‌ایم. حال دیگر بسته به نیاز شماست که یک وکیل مناسب حوزه‌ایی که برای شما رخ داده‌؛ یک وکیل مناسب انتخاب و پرونده خود را برای انجام امور به آن واگذار نمایید.

دوستان عزیز خیلی ممنون که تا انتهای مقاله همراه ما بودید. لطفا نظرها و پیشنهادهای خود را در قسمت کامنت‌ها باما و بقیه به اشتراک بگذارید.

امتیاز دهید :
۵/۵

این صفحه براتون مفید بود؟

لطفا روی ستاره کلیک کنید و امتیاز بدید!

امتیاز این صفحه: ۰ / ۵. تعداد امتیازها: ۰

پیش ثبت نام وکلا