ونزوئلا

ونزوئلا نیز یکی از کشورهای آمریکای لاتین است که؛ از سمت غرب و جنوب غربی نیز با کلمبیا همسایه بوده و باهم مرز مشترک دارند. از طرف شرق و جنوب شرق نیز با برزیل و گویان نیز؛ همسایه بوده و باهم مرز مشترک دارند. علاوه براین ها این کشور بخاطر تحریم های ظالمانه غرب نیز بارها تا مرز فروپاشی رفته است. وبه لطف کمک های دوکشور دوست ایران و چین نیز از این خطر رهایی یافته است.

درمورد ونزوئلا

ونزوئلا نیز زبان رسمی این کشور و مردم آن نیز؛ اسپانیایی زبان هستند. که آن هم به خاطر این است که؛ این کشور زمانی در استعمار کشوری استعمارگر به نام اسپانیا بوده است. این کشور در 2 الی 3 سال قبل به خاطر تحریم های آمریکا نیز با؛ خطر کمبود بنزین و از کار افتادن پالایشگاهای تولید نفت و میعانات گازی مواجه شده بود. که با نفت و بنزین رسانی به موقع ایران؛ و همچنین باسازی پالایشگاهای آن کشور نیز از فروپاشی آن جلوگیری شد.

مناطق دیدنی ونزوئلا

از مناطق دیدنی که شما به عنوان یک توریست و بازدید کننده نیز میتوانید از آن دیدن نمایید به مواردی؛ از جمله آبشار آنجل، پارک ناکونیمال سانایما، پارک بین المللی اویل و... میتوان اشاره داشت. که از زیباترین و دیدنی ترین مناطق ونزوئلا و حتی شاید آمریکای لاتین نیز باشد.

زندگی در این کشور

شما به قسمت زندگی در این کشور اصلان نیز فکر نکنید زیرا؛ این کشور به دلیل شرایط بسیار بد اقتصادی و همین طور شرایط آب و هوایی موجود در این کشور نیز به نه شما ونه هیچکس دیگری پیشنهاد نمیشود. که بخواهید برای زندگی به این سرزمین نیز مهاجرت نمایید. اما اگر قصد سرمایه گذاری در این کشور رو دارید؛ باتوجه به بحران اقتصادی که این کشور داشته و حمایت های خود دولت ونزوئلا و ایران نیز برای سرمایه گذاری و همچنین یک تفریح چند روزه این کشور مقصد خیلی خوبی برای شما میتواند باشد.