وکلا و موسسات حقوقی همدان

بهترین وکلا و موسسات حقوقی همدان

شهر همدان

اگر یخواهیم تا درباره شهر زیبای همدان توضیحاتی را بدهیم باید بگوییم که شهر همدان یکی از شهرهای غربی و کوهستانی ایران و مرکز شهرستان و استان همدان است به طوری که این شهر در دامنهٔ کوه الوند و در بلندای 1900 متری از سطح دریا واقع شده‌است و از شهرهای سرد سیر ایران به شمار می‌آید. همدان قدیمی‌ترین شهر ایران و از کهن‌ترین شهرهای جهان است. نکته جالب درباره شهر همدان این است که در سال 1385 مجلس شورای اسلامی در مصوبه‌ای همدان را «پایتخت تاریخ و تمدن ایران» اعلام کرد.

وکیل حقوقی

شاید برایتان سوال شده باشد که اصولا به چه کسی وکیل حقوقی میگوییم؟ در پاسخ باید بگوییم که به کسی که نماینده شخص حقیقی و یا حقوقی باشد و در مراجع مختلف اعم از قضایی و غیر فضایی فعالیت کند وکیل حقوقی می گویند. در نتیجه این تعریف وکیل نماینده و نائب شخص است در کل وکیل به معنی نماینده، قانون دان، پیشکار، مدافع و قیم است. همچنین وکیل حقوقی از جانب  کسی مامور به احقاق حقوق مربوط به خود می شود که به او موکل می گویند.

وکیل پایه یک دادگستری

وکیل پایه یک دادگستری، به نوعی از نماینده حقوقی گویند که به موجب اخذ پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری، صلاحیت حضور در مراجع قضایی و دفاع از موکل خود را پیدا کرده است.

وکلا و موسسات حقوقی همدان

اگر به دنبال وکیل حقوقی در همدان هستید تا امور حقوقی خود را پیش ببرید ما بهترین وکلا و موسسات حقوقی در شهر های مختلف ایران از جمله شهر همدان را به شما معرفی میکنیم. وکیل حقوقی همدان در حیطه های گوناگون حقوقی با تخصص بالا فعالیت دارند. شما به راحتی میتوانید با آن ها تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید.