وکیل ایرانی در امارات

وکلا و موسسات حقوقی ایرانی در امارات

کشور امارات

اگر بخواهیم تا برایتان درباره کشور امارات توضیحاتی را جهت آشنایی برایتان بدهیم باید بگوییم که واژه امارات در معنای عربی به معنای شیخ نشین می باشد و عبارت امارات متحده عربی به معنی شیخ نشینان متحد عربی می باشد و امارات متحده عربی کشوری در کنار خلیج فارس است که از مجموعه ی اتحاد ۷ شیخ ‌نشین در سال ۱۹۷۱ تشکیل شد و علت نامگذاری آن هم بر همین اساس می باشد.

وکیل حقوقی

شاید برایتان سوال شده باشد که اصولا به چه کسی وکیل حقوقی میگوییم؟ در پاسخ باید بگوییم که به کسی که نماینده شخص حقیقی و یا حقوقی باشد و در مراجع مختلف اعم از قضایی و غیر فضایی فعالیت کند وکیل حقوقی می گویند. در نتیجه این تعریف وکیل نماینده و نائب شخص است در کل وکیل به معنی نماینده، قانون دان، پیشکار، مدافع و قیم است. همچنین وکیل حقوقی از جانب  کسی مامور به احقاق حقوق مربوط به خود می شود که به او موکل می گویند.

وکیل پایه یک دادگستری

وکیل پایه یک دادگستری، به نوعی از نماینده حقوقی گویند که به موجب اخذ پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری، صلاحیت حضور در مراجع قضایی و دفاع از موکل خود را پیدا کرده است.

وکلا و موسسات حقوقی امارات

اگر به دنبال وکیل ایرانی در دبی هستید تا امور حقوقی شما را در زمینه های مختلف پیش ببرند ما بهترین وکلا و موسسات حقوقی را در کشور امارات به شما معرفی میکنیم. وکلای بین المللی ایرانی در امارات در حیطه های گوناگون مانند تجارت بین الملل، قرارداد های بین المللی، ثبت شرکت و ثبت اختراع، مهاجرت و ... در شهر دبی امارات فعالیت دارند. شما به راحتی میتوانید با آن ها تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید.

وکیل ایرانی در امارات فردی است که به زبان قانونی و حقوقی امارات مسلط است. این وکیل‌ها به عنوان نماینده قانونی موکل خود، با زبان حقوقی و قانونی از حق موکلش دفاع می کند. و اقدامات حقوقی مورد نظر وی را به انجام می رساند. امارات کشوری است آرام، در صلح و دارای اقتصادی قوی. اکثر مردم امارات مسلمان هستند و از لحاظ فرهنگی اشتراک‌هایی با مردم ایران دارند. حدود دو سوم جمعیت امارات، مهاجرهستند. ایرانیان نیز بخشی از این جمعیت مهاجر هستند. به طور کلی امارات کشور رو به رشدی به نظر می‌رسد. این موضوع بسیاری را به سرمایه‌گذاری و زندگی درامارات تشویق کرده است.

ادامه مقاله رو با بانک برند همراه باشید.

وکیل ایرانی در امارات

بسیاری نسبت به سپردن خود به وکیل ایرانی در امارات بی‌اعتماد و بدبین هستند. پیش از هرچیز برای اینکه از هر گونه کلاهبرداری و سوء استفاده جلوگیری نمایید. باید خاطر نشان کنیم؛ هر وکیل (ایرانی یا غیر ایرانی ) باید قرارداد شفافی بین خود و موکل تعیین کند. در قرارداد باید کلیه خدمات و فعالیت هایی که بین موکل و کیل توافق شده را به دقت و با جزئیات ذکر نماید. همچنین هنگام امضای این قرارداد، تمامی محتوای قرارداد بایست به دقت مطالعه بشود.وکیل ایرانی در امارات

وکیل باید اطمینان حاصل کند که تمامی فعالیت های مورد نظر موکل در قرارداد درج شده باشد. برای مثال چنانچه موکل بخواهد فقط از طریق ویزای کاری به امارات مهاجرت نماید؛ وکیل باید تمامی کارهای اداری، حقوقی و تشریفات مربوط به دریافت ویزای کاری را برای موکل انجام دهد. به شکلی که موکل هیچ گونه نیازی به انجام اقدامات حقوقی نداشته باشد.

وکیل ایرانی در امارات

توجه به حجم بالای ایرانی های مهاجر در امارات، نیاز به وکیل در امارات که علاوه برتسلط بر قوانین و زبان این کشور؛ بتواند به راحتی با ایرانیان ارتباط برقرار نماید؛ بسیار پررنگ است. یک وکیل ایرانی درامارات به دلیل آشنایی با فرهنگ و زبان بیشتر از هر وکیل دیگری می تواند درخواست ایرانیان بفهمد و موکلان خود را راهنمایی نماید.

چرا وکیل در امارات

از دلایل حتمی که شما باید از وکیل ایرانی در امارات استفاده نمایید؛ این است که، شما زمانی که برای انجام اموری که شما در انجام دادن آن تخصص ندارید مخصوصان، کارهای حقوقی که قوانین آن در سراسر جهان یکسان نبوده و همواره هرکشوری قوانین خاص خود را دارد و امارات هم از این قاعده مستثنی نبوده، و قوانین آنها هم مدام درحال تغییر است.

از دلایل دیگری که شما حتمی نیاز به این وکلا ایرانی درامارات خواهید داشت؛ مسلط بودن تخصصی آنها به کشور امارات شرایط انجام کارهای شما در این کشور، امور انجام کارهای حقوقی به صورت تخصصی در این کشور و... برای شما خواهد بود.

وکیل مهاجرت به امارات

وکیل مهاجرت پس از اتمام دانشگاه حقوق و قبولی در امتحان وکالت، باید دوره کار آموزی بگذراند. هم چنین باید مجوز های لازم برای فعالیت بین الملل بگیرد.علاوه بر مواردی که ذکر کردیم؛ وکیل مهاجرت باید از تمامی قوانین و روش های مهاجرت به امارات آگاهی داشته باشد. در غیر این صورت قادر نخواهد بود موکل را به خواسته های خود برساند.

قوانین مهاجرت

قوانین حقوقی، مالی و مهاجرت در هر کشور متفاوت از کشوری دیگر است. حتی گاهی قوانین یک شهر با شهر دیگر در یک کشور یکسان نیست؛ علاوه بر آن نحوه رسیدگی به پرونده ها و امور حقوقی نیز در هر کشور منحصر به فرد است. قوانین مهاجرت به امارات در سال‌های اخیر دچار تغییرات شده است. وکیل ایرانی در امارات می‌تواند با ارائه اطلاعات به روز به شما بسیاری از مسائل قانونی و حقوقی را در بدو ورود، یا حتی پیش از ورود به خاک امارات حل نماید.

مشاوره حقوقی مهاجرت توسط وکیل ایرانی در امارات

در صورتی که وکیل فقط مشاوره مهاجرت می دهد؛ لازم است که اطلاعات قانونی به روز را با تمام تبصره ها به متقاضی ارائه دهد. وکیل ایرانی در امارات باید بتواند در زمینه اقامت دائم و یا موقت کشور امارات مشاوره بدهد؛ همچنین در زمینه امور تجاری و ثبت شرکت نیز اطلاعات دقیقی داشته باشد. اگر یک وکیل ایرانی امارات کارکشته و با تجربه باشد؛ می تواند در زمینه امور ابتدایی مثل گواهینامه رانندگی، اجاره آپارتمان و دفتر نیز اطلاعات لازم را در اختیار شما بگذارد. بسیاری از وکلای مهاجرتی، پیش از عقد هر گونه قرارداد، مشاوره رایگان مهاجرت بهامارات می دهند. این مشاوره ها معمولا به صورت تماس تلفنی و یا تصویری است.وکیل ایرانی در امارات

وکیل در مشاوره رایگان مهاجرت به امارات، شرایط عمومی و فرآیند کلی مهاجرت را برای شما تشریح می نماید.هم چنین در صورت امکان، با اطلاع از شرایط‌‌ تان اقدامات مورد نیاز مهاجرت را به شما اعلام می نماید.

دیگر خدمات وکیل ایرانی در امارات

از دیگر خدماتی که وکیل ایرانی در امارات می‌تواند به شما در آن کشور ارائه دهد؛ خدماتی از جمله قبول وکالت شما در حوزه‌هایی مانند دعاوی کیفری، دعاوی ملکی، بحث مالیات در کشور امارات که یکی از موضلاتی است که بسیاری از آن فراری‌اند، دعاوی مالکیت فکری و... که شما می‌توانید فکرش را بکنید.

آیا شخصی که به عنوان وکیل ایرانی در امارات کار می‌کند‌ می‌تواند درکشوری دیگر به شما خدمات دهد؟

این نکته را هم باید به شما عنوان می‌کردم؛ که شما زمانی که قصد انجام امور حقوقی خود در هرزمینه‌ایی که باشد باید، از وکیل تخصصی همان کشور استفاده کنید. به عنوان مثال وکیل ایرانی در امارات فقط می‌تواند به شما درحوزه همان کشور خدمات داده و نمی تواند به شما در کشوری دیگر خدمات دهد.

این را از این رو به شما عرض کردم که، هر وکیل در حوزه بین الملل فقط می‌تواند یک کشور رو برای ارائه خدمات به شما انتخاب کرده و روی، همان کشور کار کرده و از قوانین آنجا باید به صورت تخصصی مطالعه و کار کند.

در غیر این صورت اگر شما مشاهده کردید؛ که وکیلی در چند حوزه تخصصی بین المللی به شما مشاوره و خدمات می‌دهد. بدانید که آن وکیل ایرانی مسقر امارات ویا دیگر کشورها مانند وکیل ایرانی در ترکیه در حال انجام امور غیرقانونی خواهد بود.

هزینه وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت موظف است؛ فقط در چهارچوب قرارداد تعیین شده اقدام نموده و هزینه ها را کاملا مطابق خدمات ارائه شده دریافت نماید؛ ضمنا برای جلوگیری از سوء استفاده تمامی این اقدامات را به اطلاع موکل خود برساند. وکیل ایرانی در امارات نمی تواند به طور صد در صد تضمین نماید که برای موکل خود، ویزا دریافت خواهد کرد؛ اما فارغ از نتیجه پرونده مبلغی که به عنوان هزینه وکیل تعیین شده؛ به وی پرداخت گردد.وکیل ایرانی در امارات

پرداخت مرحله به مرحله هزینه های وکیل مهاجرت

بعضی از وکلا هزینه های این فرایند را به صورت پیش پرداخت و مرحله به مرحله دریافت می کنند. دراین صورت اگر پرونده در یک مرحله متوقف گردد؛ موکل موظف به پرداخت هزینه مراحل بعدی نخواهد بود. البته برای اطلاع دقیق از هزینه وکیل مهاجرت به امارات باید وکیل مورد نظر خود را انتخاب و با وی در این مورد صحبت نمایید.

تا اینجای مقاله ما باشما درمورد موارد زیادی از جمله وکیل ایرانی در امارات، وکیل مهاجرت به امارات، خدمات این وکیل و... با شما صحبت و گفت وگو داشته‌ایم. حال شما باید باتوجه به گفته‌هایم که به شما گفتیم؛ تصمیم خود را گرفته و بهترین وکیل برای کار خود را انتخاب نمایید.

دوستان عزیز خیلی ممنون که تا انتهای مقاله همراه ما بودید. لطفا نظرها و پیشنهادهای خود را در قسمت کامنت‌ها باما و بقیه به اشتراک بگذارید.