وکیل ایرانی در امارات

وکلا و موسسات حقوقی ایرانی در امارات

کشور امارات

اگر بخواهیم تا برایتان درباره کشور امارات توضیحاتی را جهت آشنایی برایتان بدهیم باید بگوییم که واژه امارات در معنای عربی به معنای شیخ نشین می باشد و عبارت امارات متحده عربی به معنی شیخ نشینان متحد عربی می باشد و امارات متحده عربی کشوری در کنار خلیج فارس است که از مجموعه ی اتحاد ۷ شیخ ‌نشین در سال ۱۹۷۱ تشکیل شد و علت نامگذاری آن هم بر همین اساس می باشد.

وکیل حقوقی

شاید برایتان سوال شده باشد که اصولا به چه کسی وکیل حقوقی میگوییم؟ در پاسخ باید بگوییم که به کسی که نماینده شخص حقیقی و یا حقوقی باشد و در مراجع مختلف اعم از قضایی و غیر فضایی فعالیت کند وکیل حقوقی می گویند. در نتیجه این تعریف وکیل نماینده و نائب شخص است در کل وکیل به معنی نماینده، قانون دان، پیشکار، مدافع و قیم است. همچنین وکیل حقوقی از جانب  کسی مامور به احقاق حقوق مربوط به خود می شود که به او موکل می گویند.

وکیل پایه یک دادگستری

وکیل پایه یک دادگستری، به نوعی از نماینده حقوقی گویند که به موجب اخذ پروانه وکالت از کانون وکلای دادگستری، صلاحیت حضور در مراجع قضایی و دفاع از موکل خود را پیدا کرده است.

وکلا و موسسات حقوقی امارات

اگر به دنبال وکیل ایرانی در دبی هستید تا امور حقوقی شما را در زمینه های مختلف پیش ببرند ما بهترین وکلا و موسسات حقوقی را در کشور امارات به شما معرفی میکنیم. وکلای بین المللی ایرانی در امارات در حیطه های گوناگون مانند تجارت بین الملل، قرارداد های بین المللی، ثبت شرکت و ثبت اختراع، مهاجرت و ... در شهر دبی امارات فعالیت دارند. شما به راحتی میتوانید با آن ها تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید.