وکیل ترکیه

وکیل ایرانی در ترکیه چطور به شما کمک میکند؟

وکیل ایرانی در ترکیه باید قرارداد شفافی بین خود و موکل تعیین کند و در آن کلییه خدمات و فعالیت هایی که قرار است انجام دهد را بنویسد.لازم هست در حین امضای قرارداد میان شخص و وکیل، تمامی محتوا قرارداد به دقت مطالعه بشود و وکیل مطمئن شود تمامی فعالیت های درج شده در قرار داد مد نظر متقاضی مهاجرت هست ممکن است متقاضی بخواهد فقط از طریق ویزای کاری مهاجرت کند.وظیفه وکیل این است که تمامی کارهای اداری، حقوقی و تشریفات مربوط به دریافت پذیرش مهاجرت را انجام دهد به شکلی که موکل هیچ گونه نیازی به انجام اقدامات حقوقی نداشته باشد.وکیل ایرانی وظیفه دارد فقط در چهارچوب قرارداد تعیین شده اقدام نماید و هزینه هایی که برای انجام مهاجرت لازم است را پرداخت نماید و هزینه بیشتری از موکل خود مطالبه ننماید. وکیل وظیفه دارد موکل را از کارهای که در زمینه پذیرش و دریافت جهت مهاجرت موکل انجام داده مطلع نماید و در تمامی اقدامات خود ، طبق مصلحت موکل رفتار کند و اگر تخلفی در این زمینه انجام شد، میتوان از وکیل شکایت کرد.وکیل نمی تواند به طور صد در صد تضمین نماید که برای شخص، پذیرش مهاجرتی دریافت می کند، اما لازم است تمامی تلاش خود بکند تا نتایج مورد درخواست موکل خود را کسب نماید و در این مسیر نباید از هیچ گونه تلاشی فروگذار نماید. در صورتی که وکیل ایرانی فقط مشاوره مهاجرت میدهد ،لازم است که اطلاعات دقیق و قانونی به متقاضی ارائه دهد و آخرین روش ها و اقداماتی که مهم هستند را برای موکل خود شرح دهد تا شخص با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط موکل ، اقدامات مورد نیاز را انجام بدهد .وکیل ایرانی در ترکیه وظیفه دارد در زمینه اقامت دائم و یا موقت کشور ترکیه مشاوره و همچنین در زمینه امور تجاری و ثبت شرکت میتواند راهنمایی بدهد و میتواند به شما در زمینه امور ابتدایی مثل گواهی رانندگی، اجاره آپارتمان و دفتر راهنمایی دهد. در پرونده ­های تحصیلی وکیل ایرانی میتواند برای شما پذیرش دانشگاه­، پذیرش برای گذراندن دوره­ های زبان و تطابق مدارک دوره­ های فنی حرفه ­ای در ترکیه اقدام نماید.

وکیل مهاجرت به ترکیه چه کسی گفته میشود؟

وکیل مهاجرت به فردی گفته میشود که پس از اتمام دانشگاه حقوق و قبولی امتحان وکالت و گذراندن دوره کار آموزی باید مجوز های لازم برای فعالیت بین الملل بگیرد.وکیل مهاجرت باید از تمامی قوانین مهاجرت اطلاع و از روش های مهاجرت به این کشور آگاهی داشته باشد.

تعریف وکیل حقوقی ترکیه

وکیل حقوقی ترکیه فردی است که زبان قانونی و حقوقی کشور ترکیه را می داند و به طور کامل تسلط دارد. وکیل حقوقی به عنوان نماینده قانونی موکل خود، با زبان حقوقی و قانونی از حق موکلش دفاع می‌کند.

وکیل ایرانی در ترکیه فردی است که به زبان قانونی و حقوقی ترکیه مسلط است. این وکیل‌ها به عنوان نماینده قانونی موکل خود، با زبان حقوقی و قانونی از حق موکلش دفاع می کند. و اقدامات حقوقی مورد نظر وی را به انجام می رساند. ترکیه کشوری است آرام، در صلح و دارای اقتصادی قوی. اکثر مردم ترکیه مسلمان هستند و از لحاظ فرهنگی اشتراک‌هایی با مردم ایران دارند. حدود یک سوم جمعیت ترکیه، مهاجرهستند. ایرانیان نیز بخشی از این جمعیت مهاجر هستند. به طور کلی ترکیه کشور رو به رشدی به نظر می‌رسد. این موضوع بسیاری را به سرمایه‌گذاری و زندگی درترکیه تشویق کرده است.

ادامه مقاله رو با بانک برند همراه باشید.

وکیل ایرانی در ترکیه

بسیاری نسبت به سپردن خود به وکیل ایرانی در ترکیه بی‌اعتماد و بدبین هستند. پیش از هرچیز برای اینکه از هر گونه کلاهبرداری و سوء استفاده جلوگیری نمایید. باید خاطر نشان کنیم؛ هر وکیل (ایرانی یا غیر ایرانی ) باید قرارداد شفافی بین خود و موکل تعیین کند. در قرارداد باید کلیه خدمات و فعالیت هایی که بین موکل و کیل توافق شده را به دقت و با جزئیات ذکر نماید. همچنین هنگام امضای این قرارداد، تمامی محتوای قرارداد بایست به دقت مطالعه بشود.وکیل ایرانی در ترکیه

وکیل باید اطمینان حاصل کند که تمامی فعالیت های مورد نظر موکل در قرارداد درج شده باشد. برای مثال چنانچه موکل بخواهد فقط از طریق ویزای کاری بهترکیه مهاجرت نماید؛ وکیل باید تمامی کارهای اداری، حقوقی و تشریفات مربوط به دریافت ویزای کاری را برای موکل انجام دهد. به شکلی که موکل هیچ گونه نیازی به انجام اقدامات حقوقی نداشته باشد.

وکیل ایرانی در ترکیه

توجه به حجم بالای ایرانی های مهاجر در ترکیه، نیازبه وکیل در ترکیه که علاوه برتسلط بر قوانین و زبان این کشور؛ بتواند به راحتی با ایرانیان ارتباط برقرار نماید؛ بسیار پررنگ است. یک وکیل ایرانی درترکیه به دلیل آشنایی با فرهنگ و زبان بیشتر از هر وکیل دیگری می تواند درخواست ایرانیان بفهمد و موکلان خود را راهنمایی نماید.

چرا وکیل در ترکیه

از دلایل حتمی که شما باید از وکیل ایرانی در ترکیه استفاده نمایید؛ این است که، شما زمانی که برای انجام اموری که شما در انجام دادن آن تخصص ندارید مخصوصان، کارهای حقوقی که قوانین آن در سراسر جهان یکسان نبوده و همواره هرکشوری قوانین خاص خود را دارد و ترکیه هم از این قاعده مستثنی نبوده، و قوانین آنها هم مدام درحال تغییر است.

از دلایل دیگری که شما حتمی نیاز به این وکلا ایرانی درترکیه خواهید داشت؛ مسلط بودن تخصصی آنها به کشور ترکیه شرایط انجام کارهای شما در این کشور، امور انجام کارهای حقوقی به صورت تخصصی در این کشور و... برای شما خواهد بود.

وکیل مهاجرت به ترکیه

وکیل مهاجرت پس از اتمام دانشگاه حقوق و قبولی در امتحان وکالت، باید دوره کار آموزی بگذراند. هم چنین باید مجوز های لازم برای فعالیت بین الملل بگیرد.علاوه بر مواردی که ذکر کردیم؛ وکیل مهاجرت باید از تمامی قوانین و روش های مهاجرت به ترکیه آگاهی داشته باشد. در غیر این صورت قادر نخواهد بود موکل را به خواسته های خود برساند.

قوانین مهاجرت

قوانین حقوقی، مالی و مهاجرت در هر کشور متفاوت از کشوری دیگر است. حتی گاهی قوانین یک شهر با شهر دیگر در یک کشور یکسان نیست؛ علاوه بر آن نحوه رسیدگی به پرونده ها و امور حقوقی نیز در هر کشور منحصر به فرد است. قوانین مهاجرت به ترکیه در سال‌های اخیر دچار تغییرات شده است. وکیل ایرانی در ترکیه می‌تواند با ارائه اطلاعات به روز به شما بسیاری از مسائل قانونی و حقوقی را در بدو ورود، یا حتی پیش از ورود به خاک ترکیه حل نماید.وکیل ایرانی در ترکیه

مشاوره حقوقی مهاجرت توسط وکیل ایرانی در ترکیه

در صورتی که وکیل فقط مشاوره مهاجرت می دهد؛ لازم است که اطلاعات قانونی به روز را با تمام تبصره ها به متقاضی ارائه دهد. وکیل ایرانی در ترکیه باید بتواند در زمینه اقامت دائم و یا موقت کشور ترکیه مشاوره بدهد؛ همچنین در زمینه امور تجاری و ثبت شرکت نیز اطلاعات دقیقی داشته باشد. اگر یک وکیل ایرانی ترکیه کارکشته و با تجربه باشد؛ می تواند در زمینه امور ابتدایی مثل گواهینامه رانندگی، اجاره آپارتمان و دفتر نیز اطلاعات لازم را در اختیار شما بگذارد. بسیاری از وکلای مهاجرتی، پیش از عقد هر گونه قرارداد، مشاوره رایگان مهاجرت بهترکیه می دهند. این مشاوره ها معمولا به صورت تماس تلفنی و یا تصویری است.

وکیل در مشاوره رایگان مهاجرت بهترکیه، شرایط عمومی و فرآیند کلی مهاجرت را برای شما تشریح می نماید.هم چنین در صورت امکان، با اطلاع از شرایطتان اقدامات مورد نیاز مهاجرت را به شما اعلام می نماید.

دیگر خدمات وکیل ایرانی در ترکیه

از دیگر خدماتی که وکیل ایرانی در ترکیه می‌تواند به شما در آن کشور ارائه دهد؛ خدماتی از جمله قبول وکالت شما در حوزه‌هایی مانند دعاوی کیفری، دعاوی ملکی، بحث مالیات در کشور ترکیه که یکی از موضلاتی است که بسیاری از آن فراری‌اند، دعاوی مالکیت فکری و... که شما می‌توانید فکرش را بکنید.

آیا شخصی که به عنوان وکیل ایرانی در ترکیه کار می‌کند‌ می‌تواند درکشوری دیگر به شما خدمات دهد؟

این نکته را هم باید به شما عنوان می‌کردم؛ که شما زمانی که قصد انجام امور حقوقی خود در هرزمینه‌ایی که باشد باید، از وکیل تخصصی همان کشور استفاده کنید. به عنوان مثال وکیل ایرانی در ترکیه فقط می‌تواند به شما درحوزه همان کشور خدمات داده و نمی تواند به شما در کشوری دیگر خدمات دهد.

این را از این رو به شما عرض کردم که، هر وکیل در حوزه بین الملل فقط می‌تواند یک کشور رو برای ارائه خدمات به شما انتخاب کرده و روی، همان کشور کار کرده و از قوانین آنجا باید به صورت تخصصی مطالعه و کار کند.

در غیر این صورت اگر شما مشاهده کردید؛ که وکیلی در چند حوزه تخصصی بین المللی به شما مشاوره و خدمات می‌دهد. بدانید که آن وکیل ایرانی مسقر ترکیه ویا دیگر کشورها مانند وکیل ایرانی در آلمان در حال انجام امور غیرقانونی خواهد بود.

هزینه وکیل مهاجرت

وکیل مهاجرت موظف است؛ فقط در چهارچوب قرارداد تعیین شده اقدام نموده و هزینه ها را کاملا مطابق خدمات ارائه شده دریافت نماید؛ ضمنا برای جلوگیری از سوء استفاده تمامی این اقدامات را به اطلاع موکل خود برساند. وکیل ایرانی در ترکیه نمی تواند به طور صد در صد تضمین نماید که برای موکل خود، ویزا دریافت خواهد کرد؛ اما فارغ از نتیجه پرونده مبلغی که به عنوان هزینه وکیل تعیین شده؛ به وی پرداخت گردد.وکیل ایرانی در ترکیه

پرداخت مرحله به مرحله هزینه های وکیل مهاجرت

بعضی از وکلا هزینه های این فرایند را به صورت پیش پرداخت و مرحله به مرحله دریافت می کنند. دراین صورت اگر پرونده در یک مرحله متوقف گردد؛ موکل موظف به پرداخت هزینه مراحل بعدی نخواهد بود. البته برای اطلاع دقیق از هزینه وکیل مهاجرت به ترکیه باید وکیل مورد نظر خود را انتخاب و با وی در این مورد صحبت نمایید.

تا اینجای مقاله ما باشما درمورد موارد زیادی از جمله وکیل ایرانی در ترکیه، وکیل مهاجرت به ترکیه، خدمات این وکیل و... با شما صحبت و گفت وگو داشته‌ایم. حال شما باید باتوجه به گفته‌هایم که به شما گفتیم؛ تصمیم خود را گرفته و بهترین وکیل برای کار خود را انتخاب نمایید.

دوستان عزیز خیلی ممنون که تا انتهای مقاله همراه ما بودید. لطفا نظرها و پیشنهادهای خود را در قسمت کامنت‌ها باما و بقیه به اشتراک بگذارید.