روسیه

وکلا و موسسات حقوقی ایرانی در روسیه

روسیه پهناورترین کشور جهان است که در شما اوراسیا( آسیای شمالی و اروپای شرقی) قرار گرفته است.و افراد زیادی از کشور های مختلف به این کشور مهاجرت می کنند. شهر های تاریخی و روستا های آباد و میراث فرهنگی و هنری و طبیعتی بکر نشانه ی این جاذبه ها هستند. و شما می توانید هنگام سفر به روسیه از این صحنه استفاده کنید. در روسیه می توانید با هر سلیقه ای جاذبه مورد نظر خودتان را پیدا کنید و از آن لذت ببرید. فرقی نمی کند فرهنگ و هنر باشد و یا آثار مشهورترین هنرمندان و نویسندگان این کشور. روسیه کشوری پهناور است، به همین دلیل تنوع فرهنگی در آن بسیار بالا است. و به دلیل پهناور بودن این کشور فرهنگ های زیادی در آن وجود دارد.

پرچم روسیه

پرچم روسیه به صورت افقی است و از سه رنگ به وجود آمده: سفید، آبی، قرمز. قسمت بالایی پرچم رنگ سفید، قسمت میانی آن رنگ آبی و قسمت پایین رنگ قرمز است. این پرچم توسط الکسی میخایلویچ طراحی شد. و اوایل از آن در کشتی های تجاری استفاده می کردند و بعد به عنوان پرچم رسمی روسیه معرفی شد.

وکیل ایرانی در روسیه چطور می تواند به شما کمک کند؟

وکیل ایرانی در روسیه باید قراردادی شفاهی بین موکل و خود معین کند. و در قرارداد باید تمامی کار ها و خدماتی که می خواهد ارائه دهد ذکر کند. نیاز است در حین امضای قرارداد بین موکل و وکیل، تمامی مضمون قرارداد با دقت خوانده شود. وکیل ایرانی در روسیه باید مطمئن شود تمامی فعالیت های گفته شده در قرارداد مورد نظر موکل است. و ممکن است موکل بخواهد از روش ویزای کاری مهاجرت کند.

وظایف وکلا

وکیل موظف است که همه ی کار های اداری، حقوقی و مرتبط با پذیرش مهاجرت را انجام دهد. به گونه ای که موکل به هیچ وجه نیازی به انجام کار های حقوقی نداشته باشد. وکیل در روسیه ماموریت دارد کار ها را در چهار چوب قرارداد جلو ببرد. و هزینه هایی که برای مهاجرت است را پرداخت کند و نباید هزینه بیشتری از موکل خود درخواست کند. وکیل موظف است موکل را از کار هایی که انجام می دهد در زمینه دریافت و پذیرش مهاجرت مطلع کند. و در تمام کارهای خود طبق نظر موکل پیش برود و اگر تخلفی انجام شود، می توان از وکیل شکایت کرد. وکیل نمی تواند به طور صد در صد تضمین کند که برای موکل، پذیرش مهاجرتی دریافت می کند. اما باید تمام تلاش خود را انجام دهد تا نتایج مورد نظر موکل را انجام دهد و در این مسیر نباید از هیچ گونه تلاشی غقلت کرد. چنانچه وکیل ایرانی مشاوره مهاجرت می دهد، نیاز است که داده های دقیق و قانونی به موکل ارائه دهد. و کار هایی که مهم هستند را برای موکل خود توضیح دهد. تا موکل با تئجه به اطلاعات بیان شده، کار های مورد نیاز را انجام دهد. وکیل ایرانی در روسیه ماموریت دارد در زمینه اقامت دائم و موقت و همچنین در امور تجاری و ثبت شرکت به موکلین اطلاعات دهد. می تواند در امور اولیه نیز مانند: گواهینامه، اجاره دفتر و آپارتمان راهنمایی کند. وکیل ایرانی باید در پرونده های تحصیلی برای موکل خود پذیرش دانشگاه، دوره های زبان و مطاقبت  دوره های فنی حرفه ای در روسیه اقدام کند.

پیشنهاد برای شما

اگر دنبال وکیل ایرانی در روسیه هستید تا کار های حقوقی شما در بخش های متفاوت به جلو حرکت دهند. ما معروف ترن و بهترین موسسات حقوقی و وکلا را در شهر های مختلف روسیه مانند: مسکو، سامارا و... به شما ارائه می کنیم. وکیل های ایرانی مقیم روسیه در زمینه های متفاوت مانند: امور پناهندگی، مهاجرت، طلاق، ثبت شرکت، تجارت و... فعال هستند. منبع:صفحات وب