سعادت آباد

وکلا و موسسات حقوقی در سعادت آباد

(وکیل ها در سعادت آباد برای مهاجرت شما را کمک خواهند کرد.) سعادت آباد تعلق داشته به شاهزاده محمد جعفر که در سال 1327 ضیاءالدین طباطبایی این روستا را که خرابه بوده و سکنه ای نداشته خریده است. سه دانگ آن را به نام همسرش زده است.

تاریخچه سعادت آباد

این روستا را به خاطر یزدی ها و کشاورزانی که همه سید بودند سادات آباد نام گذاری کردند. کاشت گندم، کاشت یونجه و پرورش خرگوش از کار هایی بوده که انجام می دادند. او با فروش گوشت خرگوش و گوشت این حیوان و همچنین فروش گندم و جو به مغازه هایی در تهران این خرابه ها را آباد کرد وبه آب رساند. به دلیل تلفظ آسانتر سعادت، دیگر مردم از سادات استفاده نمی کردند و سادات به سعادت تبدیل شد. گندم مزارع ضیاءالدین تأمین کننده غلات بسیاری از محلات تران شد. همچنین میوه های مرغوب آن زمان از باغ های سعادت آباد تأمین می شد. سعادت اباد از شمال به کوی فراز، از شرق به اوین، از شمال غرب به فرحزاد و از جنوب به شهرک غرب راه دارد. بزرگراه یادگار امام از قسمت شمالی و بلوار فرحزاد از غرب سعادت آباد می گذرد. مخابرات و کوی فراز در دامنه کوه قرار گرفته اند و در قسمت شمالی سعادت آباد واقع شده اند.

وکیل هایمان در سعادت آباد چگونه می توانند شما را کمک کنند؟

وکلا باید قراردادی محکم بین موکل و خودشان تعیین کنند. و در آن همه کار ها و فهالیت هایی که تمایل دارند که به سرانجام برسانند را بیان کنند. نیاز است که در حین امضای پیمان نامه، کل محتوا باید توسط هر دو سمت مورد مطالعه قرار بگیرد. و وکیل باید مطمئن شود که تمامی فعالیت های گفته شده در قرارداد تحت نظر موکل انجام بگیرد، شاید موکل بخواهد از طریق ویزای کاری مهاجرت کند.

وظایف وکلا

وکلا موظف هستند که با اصول قرارداد پیش روند. و هزینه هایی که برای دریافت مهاجرت نیاز است را پرداخت کنند و به هیچ عنوان از موکل هزینه اضافه ای دریافت نکنند. وکیل وظیفه دارد که همه فعالیت های اداری، حقوقی مربوط به قبول پذیرش مهاجرت را انجام دهد. به طوری که نیازی به انجام کارهای حقوقی توسط موکل نباشد.

پیشنهاد ما برای شما

وکلا در سعادت آباد در بخش های مختلف مانند: امور پناهندگی، ثبت شرکت، خانواده و... فعالیت دارند. همچنین این امکان را فراهم کرده اند که هریک از اقداماتی را که در بالا آورده ایم؛ با کمک آن ها و به صورت کاملا قانونی انجام دهند. برا ی رسیدگی به امور مهاجرتی و حقوقی خود تنها نیستید، این عزیزان در کنار شما هستند. برای دریافت مشاوره یا عقد قرارداد می‌توانید با هر یک از وکلایی که اطلاعاتشان را گرد آورده ایم؛ تماس حاصل فرمایید. منبع: صفحات وب