ژاپن

وکلا و موسسات حقوقی ایرانی در ژاپن

(شما می توانید از وکیل هایی که در حوزه ژاپن هستند بهترین بهره رو داشته باشید.) ژاپن کشوری است در آسیای شرقی واقع در شمال غربی اقیانوس آرام. ژاپن از شمال با روسیه، از غرب با دریای ژاپن، کره شمالی، چین و کره جنوبی مرز دارد. همان طور که می دانیم ژاپن جزو قدرت های اقتصادی جهان محسوب می شود. و از نظر تولید ناخالص داخلی جزو سومین اقتصاد بزرگ جهان است.

جنگ جهانی دوم

در هنگام پایان جنگ جهانی دوم ژاپن کشور کره و تصرف های دریایی خود را از دست داد. و باعث شد وسعت الان ژاپن به به 378000 کیلومترمربع برسد. پرچم هر کشور برای خودش خیلی ارزشمند است و رنگ و طرح آن مفهوم خاصی را القا می کند. پرچم کشور ژاپن سپید رنگ بوده و در قسمت میانه آن دایره سرخ رنگ توپری دارد. که نشانه خورشید تابان است.

وکیل ایرانی در ژاپن چطور می تواند به شما کمک کند؟

وکیل ایرانی در ژاپن باید قرارداد شفاهی بین موکل و خودش معین کند. و در آن قرارداد تمام کار ها و فعالیت هایی که قرار است انجام بدهد را ذکر کند. ضروری است در لحظه امضای قرارداد میان موکل و وکیل، تمامی مضمون قرارداد با دقت خوانده شود. وکیل ایرانی باید اطمینان پیدا کند که همه تقاضا ها برای درخواست موکل فقط برای مهاجرت است. و امکان دارد موکل بخواهد فقط از روش ویزای کاری مهاجرت کند.

وظایف وکیل

وظیفه یک وکیل انجام تمامی کار های حقوقی، اداری و تشریفات مربوط به اخذ پذیرش مهاجرت در است. به صورتی که موکل به هیچ وجه نیازی به انجام کار های حقوقی نداشته باشد. وکیل باید کارهایی که در چهارچوب قرارداد اخذ شده انجام دهد. و هزینه هایی که برای انجام مهاجرت نیاز است را پرداخت کند و هزینه بیشتری از موکل تقاضا نکند. وکیل موظف است موکل را از کار هایی در زمینه پذیرش و دریافت مهاجرت انجام می دهد مطلع کند. و در تمام کار ها طبق خواسته موکل رفتار کند. و اگر تخلفی انجام گرفت می توان از وکیل شکایت کرد. وکیل نمی تواند به طور صد در صد تعهد کند که برای موکل، پذیرش بگیرد. اما واجب است تمام تلاش خود را بکند تا نتایج خوبی برای موکل خود به دست آورد و نباید از هیچ تلاشی غفلت کند. زمانی که وکیلی ایرانی فقط مشاوره مهاجرت انجام می دهد، نیاز است که اطلاعاتی که در اختیار موکل ها قرار می دهد دقیق و قانونی باشد.

روش ها و اقدامات تاثیر گذار

مهم ترین روش ها و اقداماتی که یک وکیل باید در اختیار موکل ها بگذارد تا آن ها بتوانند با توجه به اطلاعات گفته شده اقدامات مورد نیاز خود را انجام دهند. وکیل موظف است در زمینه های مختلف اقامت دائم و موقت و یا در زمینه امور تجاری و ثبت شرکت اطلاعاتی در ژاپن ارائه دهد. همچنین می تواند درباره اموری مانند: گواهینامه، اجاره دفتر و آپارتمان اطلاعت دهد. وکیل در پرونده های تحصیلی در ژاپن باید برای موکل پذیرش دانشگاه، گذراندن دوره های زبان و همخوانی دوره های فنی حرفه ای در ژاپن اقدام نماید.

پیشنهاد برای شما

اگر به دنبال وکیل ایرانی در ژاپن هستید تا امور حقوقی شما را در بخش های مختلف به جلو پیش ببرند. ما به شما وکیل های بنام و موسسات حقوقی ژاپن را در شهر های مختلف ژاپن مانند: ناگویا، تویوهاشی، اوکازاکی و... معرفی می کنیم. وکیل های ایرانی مقیم ژاپن در چهارچوب های مختلف مانند: امور پناهندگی، مهاجرت، تجارت بین الملل، طلاق، ثبت شرکت و ... فعال هستند. چنانچه ایرانیان مقیم ژاپن به خاطر دلایل سیاسی و امنیتی نتوانند به ایران سفر کنند یا فرد قابل اعتماد پیدا کنند که وکالت آن ها را قبول کند. این امکان برای آن ها مهیا شده است که، در مواقع ضروری در کشور های همسایه با موکلین ملاقات داشته باشند. در صورتی که در خارج زندگی می کنید و مشکلی در ایران برایتان پیش آمده است کلیه امور حقوقی و قضائی را به ما بسپارید.
منبع صفحات: وب