وکیل ایرانی در چین

وکلا و موسسات حقوقی ایرانی در چین

وکیل ایرانی در چین

در ابتدا کار باید بگوییم که وکیل ایرانی در چین نمیتواند پروانه وکالت بگیرد. لذا برای همکاری با شما عزیزان اقداماتی را انجام می دهیم تا علاوه بر معرفی وکیل، با وکلای چینی وارد مذاکره شده و شما را در رسیدن به هدفتان یاری کنیم. چین یکی از کشورهایی است که در زمینه های مختلف پیشرفت چشمگیری داشته و می تواند یکی از کشورهای مناسب در زمینه سفر، اقامت و مهاجرت باشد. کارآفرینی یکی از راه های مهاجرت به این کشور است. در این کشور به نخبگان و فعالان صنعتی و اقتصادی اهمیت زیادی داده می شود که به پیشرفت کشور در عرصه های مختلف کمک شایانی کرده است. ادامه تحصیل، سرمایه گذاری، دعوت به کار، تولد و ازدواج، تحصیل یا پناهندگی از جمله راه های مهاجرت به چین است. در نظر داشته باشید که تمامی این روش ها و رسیدن به هدف مورد نظر زمان زیادی می برد و قوانین خاص خود را دارد که البته برای رسیدن به نتیجه مطلوب به صورت اصولی و قانونی نیاز به استفاده از وکیل دادگستری است.

وکیل حقوقی در چین

چین مانند سایر کشورها قوانین صادرات و واردات و غیره خود را دارد. و فعالیت در این زمینه ها مستلزم رعایت کامل این قوانین است. ما و همکارانمان آماده ارائه انواع خدمات حقوقی و تجاری مانند شکایت از شکرت های چینی و... در شهرهای مختلف چین مانند پکن، شنژن، شیامن، گوانگژو و سایر شهرها هستیم. وکلا و مشاوران مجرب و مسلط به قوانین چین آماده کمک به شما در این زمینه می باشد.

وکیل در چین

چین کشور وسیعی است که بیش از ۵۰ درصد مردم آن کشاورز و ۲۴ درصد کارمند و بازرگان و ۲۶ درصد نیروی کار را دارا می باشد. با پیشرفتی که کشور چین در اقتصاد جهان دارد اینطور پیش بینی میشود که به زودی امریکا، یعنی بزرگترین اقتصاد جهان را پشت سر گذاشته و دارای مقام اول جهانی باشد. مسلما تجارت با این کشور و روابط اقتصادی با آن نیازمند دانش و علم حقوق مختص به تجارت آن کشور می باشد که از عهده اشخاص عادی و عامی خارج است. ما و همکارانمان در گروه وکلای حکمت مفتخریم که با کادری مجرب و حرفه ای در خدمت شما عزیزان باشیم.

خدمات حقوقی وکیل چین

ارائه کلیه خدمات حقوقی در چین از قبیل:
  • طرح ادعا از طریق مراجع ذیصلاح
  • طرح ادعا از طریق مراجع ذیصلاح
  • ثبت برند و علامت تجاری در چین
  • ثبت انواع شرکت در چین
  • درخواست حساب بانکی در چین
  • استعلام علامت تجاری
  • اخذ مجوزهای لازم
  • بیانیه حقوقی