۰
(۰)

وکیل مهاجرت به چین

وکیل مهاجرت به چین یا اقامت، مهاجرت به کشورهای پیشرفته و مدرن تصمیم بزرگی است که مستقیماً بر سرنوشت مردم تأثیر می گذارد. بنابراین، این تصمیم را نباید به سادگی گرفت. بسیاری از افراد هستند که با در نظر گرفتن این امر به عنوان یک امر ابتدایی، نتوانسته اند به اهداف خود برسند. مهاجرت امری است که نیاز به مشاوره، تحقیق، اطلاع از شرایط، دانستن قوانین و مقررات کشور مقصد دارد. این مقدمه برای این است که متقاضیان با مشکل مهاجرت مواجه نشوند. زیرا قوانین و مقررات در هر کشوری متفاوت است.

چین یکی از کشورهای بروز و پیشرفته است. این کشور گزینه خوبی برای مهاجرت و اقامت است. به طور کلی، سیاست های چین بر اساس دیدگاه نخبگان پیش می رود و همین امر باعث رشد اقتصادی و صنعتی این کشور نیز شده است. مهاجرت به چین و کارآفرینی یکی از محبوب ترین روش های مهاجرت است. متقاضیان مهاجرت به این کشور می توانند از طرق مختلف به چین مهاجرت کنند.

وکیل مهاجرت به چین

به طور کلی متقاضیان می توانند از طریق دعوت به کار، تحصیل، سرمایه گذاری، ازدواج، تولد و پناهندگی به چین مهاجرت کنند و در صورت امکان اقامت این کشور را دریافت کنند. اما باید این نکته را نیز در نظر داشته باشند که مهاجرت فرآیندی زمان بر است و باید با قوانین و مقررات آن نیز آشنا باشند.

به همین منظور بانک برند برای رفاه حال متقاضیان سال هاست که خدمات مهاجرتی و اقامتی را به دو صورت آنلاین و حضوری ارائه می کند. تا متقاضیان بتوانند آگاهی خود را در مورد آن بالا ببرند و با کمک وکلای ما به خواسته های مهاجرتی خود برسند. داوطلبان فقط با شماره های درج شده در سایت تماس گرفته و با کارشناسان ما در موسسه تماس حاصل نمایند.

یک وکیل و مشاور مهاجرت به چین باید از فاکتورهای مهمی مانند ساده ترین راه های مهاجرت به چین و اخذ اقامت چین آگاه باشد تا بتواند مشاوره های مفیدی را به شما عزیزان ارائه دهد. مشاوران مهاجرت به چین با مطالعه شرایط شما می توانند ارزان ترین و راحت ترین راه مهاجرت به این کشور را به شما پیشنهاد دهند. همچنین تا پایان مراحل ویزا و اقامت همراه شما خواهند بود.

مهم ترین ویژگی موسسه ما مصلحت هزینه های آن است. علاوه بر این سرعت بالا در انجام امور مهاجرتی و تکمیل پرونده های مهاجرتی متقاضیان از دیگر ویژگی های کارشناسان و مشاوران موسسه می باشد. برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های جانبی و هزینه های مهاجرت به چین می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

وکیل مهاجرت ایرانی در چین

متقاضیانی که قصد تحصیل در چین را دارند باید شرایط تحصیل در این کشور، آگاهی از بهترین دانشگاه های آن، آگاهی از شهریه دانشگاه ها و … را بررسی کنند. دانشجویان پس از اخذ پذیرش تحصیلی، پس از فارغ التحصیلی و پس از چند سال می توانند اقامت چین را دریافت کنند، می توانند در این کشور کار کنند. ضمناً متقاضیان می توانند با دریافت دعوتنامه کار به این کشور مهاجرت کنند. با وجود فرصت های شغلی خوب در چین و نرخ پایین بیکاری، متقاضیان می توانند با مشاوره تخصصی مشاوران ما به راحتی به چین مهاجرت کنند.

راه های دیگری برای مهاجرت به چین وجود دارد مانند سرمایه گذاری، خرید ملک، خرید ملک، کارآفرینی و …. سرمایه گذاری در کشورهای خارجی خطرات خاص خود را دارد. به همین دلیل اگر قصد سرمایه گذاری در چین را دارید، بهتر است با یک وکیل مهاجرت چینی مشورت کنید. قوانین سرمایه گذاری و خرید ملک در چین برای سرمایه گذاران خارجی بسیار پیچیده است و می تواند منجر به مصادره تمامی اموال شود. ثبت شرکت و کارآفرینی در چین مراحل اداری و قانونی بسیار پیچیده ای دارد که بهتر است با کمک یک وکیل حرفه ای مهاجرت انجام شود.

در مجموع پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که اگر قصد مهاجرت به چین را دارید حتما آگاهی خود را از تمامی شرایط بالا ببرید و از وکیل و مشاور مهاجرت به چین کمک بگیرید. در فرآیند مهاجرت، کمک گرفتن از افراد با تجربه نه تنها ضرری ندارد، بلکه شما را چندین قدم جلوتر می برد.

ویژگی های وکیل مهاجرت به چین

وکیل یا نماینده مهاجرت چین نمایندگی مهاجرت شما به چین را بر عهده می گیرد و تمام کارهای قانونی شما را انجام می دهد. همانطور که گفتیم چین قوانین و مقررات پیچیده ای دارد و این یک وکیل مهاجرتی چینی است که به این قوانین و مقررات مسلط است و می تواند به خوبی متقاضیان مهاجرت را راهنمایی کند.

متقاضیان به دلایل مختلفی تصمیم به مهاجرت به چین می گیرند. پس از تصمیم گیری، متقاضی باید یک وکیل مهاجرتی مناسب را انتخاب کند. برای انتخاب وکیل و مشاور مهاجرت به چین بهتر است متقاضی ویژگی های یک وکیل مناسب و خوب را بداند. ویژگی های یک وکیل خوب عبارتند از:

 • آشنایی با کلیه قوانین و مقررات مهاجرتی
 • عضویت کانون وکلا در کشور مقصد
 • آشنایی با قوانین قانونی مهاجرت به چین
 • اطلاعات فعلی در مورد کشور مقصد
 • با آخرین قوانین مهاجرت آشنا شوید
 • ارتباط صحیح با سایر وکلای مهاجرت
 • ارتباط با وکلای بین المللی برای تبادل اطلاعات و آگاهی از
 • آخرین قوانین
 • او دانش حقوقی بالایی دارد
 • او رزومه درخشانی دارد
 • پرونده و دفترچه وکالت دارد
 • فردی صادق، متعهد و مسئولیت پذیر

ویژگی وکیل ایرانی در چین

به طور کلی بهترین وکیل مهاجرت کسی است که با توجه به شرایط پرونده بهترین روش را پیشنهاد دهد و همچنین بیشتر به موفقیت پرونده موکلش فکر کند تا سودی که از آن به دست می آورد. او همچنین باید پرونده مهاجرت شما را پیگیری کند. علاوه بر تمامی این ویژگی ها بهترین وکیل شخصی است که شما را تا پایان مراحل اقامت و ویزا همراهی می کند. تمامی ویژگی هایی که برای شما عزیزان ذکر کردیم از معدود ویژگی های وکلای مهر آفرین می باشد.

مهاجرت تحصیلی به چین

مهاجرت تحصیلی به چین فقط برای متقاضیانی است که قصد تحصیل در مقاطع تحصیلی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترا را دارند. تحصیل در مدارس چین از سن ۶ سالگی شروع می شود و تا سن ۱۷ تا ۱۸ سالگی ادامه می یابد. برای تحصیل در مدارس دولتی این کشور دانش آموزان باید به زبان چینی مسلط باشند. در غیر این صورت باید در مدارس بین المللی تحصیل کنند. شهریه در این مدارس هزینه های خود را دارد و دانش آموزان می توانند به دو زبان انگلیسی و چینی در این مدارس تحصیل کنند.

دوره لیسانس در چین حدود ۳-۴ سال است. داوطلبان با شرکت در آزمون می توانند در رشته های مختلف پزشکی، فنی مهندسی، مدیریت و … تحصیل کنند. دوره کارشناسی ارشد در چین حدود ۲-۳ سال طول می کشد. متقاضیان باید دارای مدرک لیسانس بالای ۱۴ باشند تا بتوانند در دانشگاه های چین پذیرش بگیرند. آموزش در مقطع دکتری نیز نیازمند رزومه علمی قوی است. متقاضیانی که استاد راهنما دارند و رزومه علمی خوبی دارند می توانند در این مقطع تحصیل کنند. آموزش در سطح دکتری نیز حدود ۲-۳ سال طول می کشد.

اقامت و مهاجرت به چین از طریق تحصیل یکی از ساده ترین راه های مهاجرت به این کشور می باشد. به طور کلی، سیستم آموزشی در چین بسیار با کیفیت است. علاوه بر این، این کشور بورسیه های مختلفی را برای جذب دانشجویان نخبه از سراسر جهان ارائه می دهد.

مهاجرت کاری به چین

مهاجرت کاری یکی از ساده ترین راه های مهاجرت به چین محسوب می شود. این روش مستلزم دعوت نامه کاری است. متقاضیان می توانند با مراجعه به کارشناسان موسسه ما و ارسال پرونده مهاجرتی دعوت نامه کاری از کشور چین دریافت کنند. متقاضیان با دریافت دعوت نامه به کار می توانند ویزای کار چین را دریافت کنند. لازم به ذکر است که نرخ بیکاری در چین بسیار پایین است و متقاضیان می توانند به راحتی شغل مناسبی در این کشور پیدا کنند.

مهاجرت به چین از سرمایه گذاری

مهاجرت کاری یکی از ساده ترین راه های مهاجرت به چین محسوب می شود. این روش مستلزم دعوت نامه کاری است. متقاضیان می توانند با مراجعه به کارشناسان موسسه ما و ارسال پرونده مهاجرتی دعوت نامه کاری از کشور چین دریافت کنند. متقاضیان با دریافت دعوت نامه به کار می توانند ویزای کار چین را دریافت کنند. لازم به ذکر است که نرخ بیکاری در چین بسیار پایین است و متقاضیان می توانند به راحتی شغل مناسبی در این کشور پیدا کنند.

مهاجرت به چین از سرمایه گذاری

اقامت در چین از طریق تولد

تولد فرزند در کشورهای خارجی را می توان راه دیگری برای اخذ تابعیت دانست. تولد فرزند در کشورها از دو قانون خاک یا خون پیروی می کند. چین از قانون خون برای نوزادان پیروی می کند. طبق این قانون، اگر یکی از والدین آنها شهروند چین باشد، به کودکان تازه متولد شده تابعیت اعطا می شود. در غیر این صورت امکان اخذ تابعیت برای کودک وجود ندارد.

اقامت در چبن از طریق ازدواج

ازدواج با شهروندان چینی یکی دیگر از روش های اخذ اقامت چین است. به دلیل سوء استفاده از این قانون، دولت چین قوانین سختگیرانه ای را برای متقاضیان وضع کرده است. متقاضی در صورت داشتن شرایط می تواند با ازدواج با یک شهروند چینی اقامت دائم این کشور را دریافت کند و پس از مدتی برای تابعیت این کشور اقدام کند.

اقامت و تابعیت چین از طریق پناهندگی

از بدترین و پر خطر ترین راه های مهاجرت به چین پناهندگی است. این روش جان و مال داوطلبان را به خطر می اندازد و ریسک بسیار بالایی دارد. بر اساس این روش، متقاضیان باید وارد چین شده و درخواست پناهندگی خود را به مقامات آن کشور ارائه کنند. پس از بررسی های لازم و مصاحبه با متقاضی، در صورت تایید درخواست وی توسط دولت چین، متقاضی می تواند در آن کشور پناهنده شود. در غیر این صورت باید به کشورش برگردد.

یکی از دغدغه های متقاضیان مهاجرت به چین هزینه های زندگی و تحصیل در این کشور می باشد. به طور کلی می توان گفت که هزینه زندگی در چین به شهر محل سکونت و نوع و سبک زندگی متقاضیان بستگی دارد.
این هزینه ها در چین می تواند از ۲۵۰ تا ۴۰۰ دلار در ماه متغیر باشد. البته همه این اعداد به سبک زندگی افراد بستگی دارد و قابل تغییر هستند. در برخی موارد هزینه های زندگی متقاضی کمتر از ۱۰۰۰ یوان و در برخی موارد حتی بیش از ۱۲۰۰ یوان می باشد.

لیست وکیل مهاجرت به چین

این صفحه براتون مفید بود؟

لطفا روی ستاره کلیک کنید و امتیاز بدید!

امتیاز این صفحه: ۰ / ۵. تعداد امتیازها: ۰