جمهوری آذربایجان

جمهوری آذربایجان نیز در شمال کشور ایران نیز واقع شده است. که این سرزمین نیز؛ از سمت جنوبش با ایران همسایه بوده. از سمت غربش با ارمنستان نیز همسایگی داشته و در نهایت از سمت شمالش با گرجستان و روسیه نیز همسایه است. این کشور نیز قبلان عضوی از شوروی کمونیستی بوده و بعد از فروپاشی شوروی نیز این کشور؛ مستقل شده و تبدیل به جمهوری آذربایجان شده است. این کشور شامل دو بخش است بخش اصلی با ایران و... نیز همسایه بوده و قسمت بعدی آن که نخجوان است که بین این کشور و ارمنستان است.

درمورد جمهوری آذربایجان

این کشور نیز دارای مناطق بسیار دیدنی و زیبایی است. و جدا از آن این کشور فرصت های سرمایه گذاری بسیار فراوانی نیز در خود دارد. که ایران هم از این فرصت به خوبی در حال استفاده است. یکی از این فرصت ها به عنوان مثال؛ تعمیرات نیروگاه های گازی برق است که، تعمیرات توربین آن به دست مهندسان خبره ایرانی نیز انجام میگیرد.

مناطق دیدنی جمهوری آذربایجان

از مناطق دیدنی این کشور نیز میتوان به باکو، شکی، پارک ملی قبوستان، قبله، قوبا، گنجه، لنکران، شهرستان شماخی، خینالیق و... نیز اشاره نمود. که باعث شده هرساله تعداد بسیار زیادی از ایرانیان نیز به این کشور نیز سفر داشته باشند. همچنین این نکته را هم باید به شما ذکر کنم که، مردمان این سرزمین نیز با زبان ترکی بسیار غلیظی نیز با شما صحبت میکنند که اگر شما ترکی بلد نباشید. ممکن است در مکالمه با این مردمان به مشکل نیز برخورد کنید.

زندگی در این کشور

جمهوری آذربایجان نیز با این که کشور با رسم و رسوم نزدیک به ایران بوده و؛ همچنین بسیاری از این مردمان ترک های سابق همین کشور هستند اما برای اقامت دائم نیز به شما پیشنهاد کشورهای دیگر میدهیم تا اینکه بخواهیم شما را به سمت این کشور نیز سوق دهیم.

تجهیزات باغی دکتر گیرین

 دکتر گرین اولین فروشگاه انلاین لوازم و تجهیزات باغی میباشد که از سال 1395 شروع به فعالیت کرده است ما در دکتر گرین با این هدف فعالییت میکنیم که بتوانیم تمام ملزومات باغی از جمله :  1- تهیه گیاهان تزیینی فضای باز  2- پرورش گیاهان اپارتمانی 3-اجرای روفگاردن (چمن مصنوعی ،سنگ های تزیینی ،ابنما ،گیرین وال ) 4- تولید  مبلمان باغی ،مبلمان حصیری ،مبلمان فرفورزه،مبلمان چوبی ترمووود،مبلمان ویلایی