وکیل ایرانی در فرانسه

وکلا و موسسات حقوقی ایرانی در فرانسه

فرانسه برای ما ایرانیان کشوری آشناست و در تاریخ معاصر ما این کشور اهمیت زیادی داشته است. راه آشنایی ما با جهان جدید، هنر و ادبیات معاصر، سیاست و دموکراسی از فرانسه میگذشته است. در اروپای غربی نزدیک دریای مدیترانه کشوری قرار دارد که یکی از مهم‌ترین کشورهای تاریخ معاصر محسوب میشود. جمهوری فرانسه جزو سه کشوری است که مرزهای سرزمینش به کرانه اقیانوس اطلس هم میرسد و با آفریقا ارتباط دارد.

همچنین پرچم فرانسه با انقلاب این کشور تعیین شده است و سه رنگ قرمز، سفید و آبی دارد. در اواخر قرن 18 میلادی با تمام شدن انقلاب فرانسه به عنوان نماد آزادی این پرچم را درنظر گرفتند. پرچم فرانسه شامل خط‌ های سه رنگ با عرض‌های مساوی است که در سمت راست آن رنگ قرمز و وسط آن رنگ سفید و سمت چپ آن به رنگ آبی است.

وکیل ایرانی در فرانسه چطور به شما کمک میکند؟

وکیل ایرانی در فرانسه باید قرارداد شفافی بین خود و موکل تعیین کند و در آن کلییه خدمات و فعالیت هایی که قرار است انجام دهد را بنویسد.لازم هست در حین امضای قرارداد میان شخص و وکیل، تمامی محتوا قرارداد به دقت مطالعه بشود و وکیل ایرانی در پاریس مطمئن شود تمامی فعالیت های درج شده در قرار داد مد نظر متقاضی مهاجرت هست ممکن است متقاضی بخواهد فقط از طریق ویزای کاری مهاجرت کند. وظیفه وکیل این است که تمامی کارهای اداری، حقوقی و تشریفات مربوط به دریافت پذیرش مهاجرت را انجام دهد به شکلی که موکل هیچ گونه نیازی به انجام اقدامات حقوقی نداشته باشد.وکیل در فرانسه وظیفه دارد فقط در چهارچوب قرارداد تعیین شده اقدام نماید و هزینه هایی که برای انجام مهاجرت لازم است را پرداخت نماید و هزینه بیشتری از موکل خود مطالبه ننماید. وکیل وظیفه دارد موکل را از کارهای که در زمینه پذیرش و دریافت جهت مهاجرت موکل انجام داده مطلع نماید و در تمامی اقدامات خود ، طبق مصلحت موکل رفتار کند و اگر تخلفی در این زمینه انجام شد، میتوان از وکیل شکایت کرد. وکیل نمی تواند به طور صد در صد تضمین نماید که برای شخص، پذیرش مهاجرتی دریافت می کند، اما لازم است تمامی تلاش خود بکند تا نتایج مورد درخواست موکل خود را کسب نماید و در این مسیر نباید از هیچ گونه تلاشی فروگذار نماید. در صورتی که وکیل ایرانی فقط مشاوره مهاجرت میدهد ،لازم است که اطلاعات دقیق و قانونی به متقاضی ارائه دهد و آخرین روش ها و اقداماتی که مهم هستند را برای موکل خود شرح دهد تا شخص با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط موکل ، اقدامات مورد نیاز را انجام بدهد. وکیل ایرانی در فرانسه وظیفه دارد در زمینه اقامت دائم و یا موقت کشور فرانسه مشاوره و همچنین در زمینه امور تجاری و ثبت شرکت میتواند راهنمایی بدهد و میتواند به شما در زمینه امور ابتدایی مثل گواهی رانندگی، اجاره آپارتمان و دفتر راهنمایی دهد. در پرونده ­های تحصیلی وکیل ایرانی در لیون فرانسه میتواند برای شما پذیرش دانشگاه­، پذیرش برای گذراندن دوره­ های زبان و تطابق مدارک دوره­ های فنی حرفه ­ای در فرانسه اقدام نماید.

پیشنهاد ما

اگر به دنبال وکیل ایرانی در فرانسه هستید تا امور حقوقی شما را در زمینه های مختلف پیش ببرند ما بهترین وکلا و موسسات حقوقی بین المللی را در شهر های مختلف فرانسه مانند پاریس، مارسی، لیون و … به شما معرفی میکنیم. وکلای ایرانی مقیم فرانسه در حیطه های گوناگون مانند تجارت بین الملل، امور پناهندگی و مهاجرت، خانواده و طلاق، ثبت شرکت و… فعالیت دارند. شما به راحتی میتوانید به پایین مقاله مراجعه کرده و شماره تلفن وکیل ایرانی در فرانسه را مشاهده فرمایید.