وکیل ایرانی در فرانسه

وکلا و موسسات حقوقی ایرانی در فرانسه

فرانسه برای ما ایرانیان کشوری آشناست و در تاریخ معاصر ما این کشور اهمیت زیادی داشته است. راه آشنایی ما با جهان جدید، هنر و ادبیات معاصر، سیاست و دموکراسی از فرانسه میگذشته است. در اروپای غربی نزدیک دریای مدیترانه کشوری قرار دارد که یکی از مهم‌ترین کشورهای تاریخ معاصر محسوب میشود. جمهوری فرانسه جزو سه کشوری است که مرزهای سرزمینش به کرانه اقیانوس اطلس هم میرسد و با آفریقا ارتباط دارد.

همچنین پرچم فرانسه با انقلاب این کشور تعیین شده است و سه رنگ قرمز، سفید و آبی دارد. در اواخر قرن 18 میلادی با تمام شدن انقلاب فرانسه به عنوان نماد آزادی این پرچم را درنظر گرفتند. پرچم فرانسه شامل خط‌ های سه رنگ با عرض‌های مساوی است که در سمت راست آن رنگ قرمز و وسط آن رنگ سفید و سمت چپ آن به رنگ آبی است.

اگر به دنبال وکیل ایرانی در فرانسه هستید تا امور حقوقی شما را در زمینه های مختلف پیش ببرند ما بهترین وکلا و موسسات حقوقی بین المللی را در شهر های مختلف فرانسه مانند پاریس، مارسی، لیون و … به شما معرفی میکنیم. وکلای ایرانی در کشور فرانسه در حیطه های گوناگون مانند تجارت بین الملل، امور پناهندگی و مهاجرت، خانواده و طلاق، ثبت شرکت و … فعالیت دارند. شما به راحتی میتوانید با آن ها تماس بگیرید و مشاوره دریافت کنید.