وکیل ایرانی در اسپانیا

وکیل ایرانی در اسپانیا چطور به شما کمک میکند؟

وکیل ایرانی در اسپانیا باید قرارداد شفافی بین خود و موکل تعیین کند و در آن کلیه خدمات و فعالیت هایی که قرار است انجام دهد را بنویسد.لازم هست در حین امضای قرارداد میان شخص و وکیل، تمامی محتوا قرارداد به دقت مطالعه بشود و وکیل مهاجرت ایرانی در اسپانیا مطمئن شود تمامی فعالیت های درج شده در قرار داد مد نظر متقاضی مهاجرت هست ممکن است متقاضی بخواهد فقط از طریق ویزای کاری مهاجرت کند. وظیفه وکیل در اسپانیا این است که تمامی کارهای اداری، حقوقی و تشریفات مربوط به دریافت پذیرش مهاجرت را انجام دهد به شکلی که موکل هیچ گونه نیازی به انجام اقدامات حقوقی نداشته باشد.وکیل ایرانی وظیفه دارد فقط در چهارچوب قرارداد تعیین شده اقدام نماید و هزینه هایی که برای انجام مهاجرت لازم است را پرداخت نماید و هزینه بیشتری از موکل خود مطالبه ننماید. وکیل اسپانیا وظیفه دارد موکل را از کارهای که در زمینه پذیرش و دریافت جهت مهاجرت موکل انجام داده مطلع نماید و در تمامی اقدامات خود ، طبق مصلحت موکل رفتار کند و اگر تخلفی در این زمینه انجام شد، میتوان از وکیل شکایت کرد. وکیل نمی تواند به طور صد در صد تضمین نماید که برای شخص، پذیرش مهاجرتی دریافت می کند، اما لازم است تمامی تلاش خود بکند تا نتایج مورد درخواست موکل خود را کسب نماید و در این مسیر نباید از هیچ گونه تلاشی فروگذار نماید. در صورتی که وکیل ایرانی فقط مشاوره مهاجرت میدهد ،لازم است که اطلاعات دقیق و قانونی به متقاضی ارائه دهد و آخرین روش ها و اقداماتی که مهم هستند را برای موکل خود شرح دهد تا شخص با توجه به اطلاعات ارائه شده توسط موکل ، اقدامات مورد نیاز را انجام بدهد . وکیل ایرانی در اسپانیا وظیفه دارد در زمینه اقامت دائم و یا موقت کشور اسپانیا مشاوره و همچنین در زمینه امور تجاری و ثبت شرکت میتواند راهنمایی بدهد و میتواند به شما در زمینه امور ابتدایی مثل گواهی رانندگی، اجاره آپارتمان و دفتر راهنمایی دهد. در پرونده ­های تحصیلی وکیل ایرانی میتواند برای شما پذیرش دانشگاه­، پذیرش برای گذراندن دوره­ های زبان و تطابق مدارک دوره­ های فنی حرفه ­ای در اسپانیا اقدام نماید.

وکیل مهاجرت به اسپانیا چه کسی گفته میشود؟

وکیل مهاجرت به فردی گفته میشود که پس از اتمام دانشگاه حقوق و قبولی امتحان وکالت و گذراندن دوره کار آموزی باید مجوز های لازم برای فعالیت بین الملل بگیرد.وکیل مهاجرت باید از تمامی قوانین مهاجرت اطلاع و از روش های مهاجرت به این کشور آگاهی داشته باشد.

تعریف وکیل حقوقی اسپانیا

وکیل حقوقی اسپانیا فردی است که زبان قانونی و حقوقی کشور اسپانیا را می داند و به طور کامل تسلط دارد. وکیل حقوقی به عنوان نماینده قانونی موکل خود، با زبان حقوقی و قانونی از حق موکلش دفاع می‌کند.