وکیل ایتالیا

وکیل ایتالیا فردی است که به زبان قانونی و حقوقی ایتالیا مسلط است. وکیل ایرانی در ایتالیا به عنوان نماینده قانونی موکل خود، با زبان حقوقی و قانونی از حق موکلش دفاع می کند. و اقدامات حقوقی مورد نظر وی را به انجام می رساند.

وکیل ایتالیا

پیش از هرچیز برای اینکه از هر گونه کلاهبرداری و سوء استفاده جلوگیری نمایید؛ باید خاطر نشان کنیم؛ هر وکیل (ایرانی یا غیر ایرانی ) باید قرارداد شفافی بین خود و موکل تعیین کند. در قرارداد باید کلیه خدمات و فعالیت هایی که بین موکل و کیل توافق شده را به دقت و با جزئیات ذکر نماید. همچنین هنگام امضای این قرارداد، تمامی محتوای قرارداد بایست به دقت مطالعه بشود. وکیل باید اطمینان حاصل کند که تمامی فعالیت های مورد نظر موکل در قرارداد درج شده باشد.برای مثال چنانچه موکل بخواهد فقط از طریق ویزای کاری به ایتالیا مهاجرت نماید؛ وکیل باید تمامی کارهای اداری، حقوقی و تشریفات مربوط به دریافت ویزای کاری را برای موکل انجام دهد. به شکلی که موکل هیچ گونه نیازی به انجام اقدامات حقوقی نداشته باشد.

وکیل ایرانی در  ایتالیا

توجه به حجم بالای ایرانی های مهاجر در ایتالیا، نیازبه وکیل در ایتالیا که علاوه برتسلط بر قوانین و زبان این کشور؛  بتواند به راحتی با ایرانیان ارتباط برقرار نماید؛ بسیار پررنگ است. یک وکیل ایرانی در ایتالیا به دلیل آشنایی با فرهنگ و زبان بیشتر از هر وکیل دیگری می تواند درخواست ایرانیان بفهمد و موکلان خود را راهنمایی نماید. درباره وکیل ایرانی در ایتالیا بیشتر بدانید[کلیک]

وکیل مهاجرت به ایتالیا

وکیل مهاجرت پس از اتمام دانشگاه حقوق و قبولی در امتحان وکالت، باید دوره کار آموزی بگذراند. هم چنین باید مجوز های لازم برای فعالیت بین الملل بگیرد.علاوه بر مواردی که ذکر کردیم؛ وکیل مهاجرت باید از تمامی قوانین و روش های مهاجرت به ایتالیا آگاهی داشته باشد.در غیر این صورت قادر نخواهد بود موکل را به خواسته های خود برساند.

قوانین مهاجرت

قوانین حقوقی، مالی و مهاجرت در هر کشور متفاوت از کشوری دیگر است.حتی گاهی قوانین یک شهر با شهر دیگر در یک کشور یکسان نیست.علاوه بر آن نحوه رسیدگی به پرونده ها و امور حقوقی نیز در هر کشور منحصر به فرد است. قوانین مهاجرت به ایتالیا  در سال‌های اخیر دچار تغییرات شده است. وکیل‌ ایتالیا می‌تواند با ارائه اطلاعات به روز به شما بسیاری از مسائل قانونی و حقوقی را در بدو ورود؛ یا حتی پیش از ورود به خاک ایتالیا حل نماید.

مشاوره حقوقی مهاجرت به ایتالیا

در صورتی که وکیل فقط مشاوره مهاجرت می دهد؛ لازم است که اطلاعات قانونی به روز را با تمام تبصره ها به متقاضی ارائه دهد.وکیل ایتالیا باید بتواند در زمینه اقامت دائم و یا موقت کشور ایتالیا مشاوره بدهد.همچنین در زمینه امور تجاری و ثبت شرکت نیز اطلاعات دقیقی داشته باشد.اگر یک وکیل ایتالیا کارکشته و با تجربه باشد؛ می تواند در زمینه امور ابتدایی مثل گواهینامه رانندگی، اجاره آپارتمان و دفتر نیز اطلاعات لازم را در اختیار شما بگذارد.بسیاری از وکلای مهاجرتی، پیش از عقد هر گونه قرارداد، مشاوره رایگان مهاجرت به ایتالیا می دهند.این مشاوره ها معمولا به صورت تماس تلفنی و یا تصویری است.وکیل در مشاوره رایگان مهاجرت به ایتالیا، شرایط عمومی و فرآیند کلی مهاجرت را برای شما تشریح می نماید.هم چنین در صورت امکان، با اطلاع از شرایطتان  اقدامات مورد نیاز مهاجرت را به شما اعلام می نماید. برای آشنایی با وکیل مهاجرت به فرانسه [کلیک] نمایید.

هزینه وکیل مهاجرت 

وکیل مهاجرت موظف است؛ فقط در چهارچوب قرارداد تعیین شده اقدام نموده و هزینه ها را کاملا مطابق خدمات ارائه شده دریافت نماید. ضمنا برای جلوگیری از سوء استفاده تمامی این اقدامات را به اطلاع موکل خود برساند. وکیل ایتالیا نمی تواند به طور صد در صد تضمین نماید که برای موکل خود، ویزا دریافت خواهد کرد.اما فارغ از نتیجه پرونده مبلغی که به عنوان هزینه وکیل تعیین شده؛ به وی پرداخت گردد.

پرداخت مرحله به مرحله هزینه های وکیل مهاجرت

بعضی از وکلا هزینه های این فرایند را به صورت پیش پرداخت و مرحله به مرحله دریافت می کنند. دراین صورت اگر پرونده در یک مرحله متوقف گردد؛ موکل موظف به پرداخت هزینه مراحل بعدی نخواهد بود.البته برای اطلاع دقیق از هزینه وکیل مهاجرت به ایتالیا باید وکیل مورد نظر خود را انتخاب و با وی در این مورد صحبت نمایید.در ادامه تعدادی وکیل ایتالیا به شما معرفی خواهیم نمود.می توانید به راحتی با هر یک از آن ها تماس حاصل کنید و اطلاعات مورد نظر خود را کسب نمایید. مخاطبان عزیز سپاس گزاریم که تا انتهای مقاله با ما همراه بودید.لطفا نظرات و سوالات خود را از طریق قسمت کامنت ها با ما در میان بگذارید.