موسسه حقوقی رایزنان عدالت گستر پارس

موسسه حقوقی رایزنان عدالت گستر پارس

میانگین دیدگاه

تصاویر

توضیحات

موسسه حقوقی رایزنان عدالت گستر پارس

انجام امور وکالت و مشاوره حقوقی در حوزه های کیفری ، مدنی ، خانوادگی ، ملکی ، ثبتی وتجاری ،بانکی ،قراردادها و امور شرکت ها

تاریخچه موسسه حقوقی رایزنان عدالت گستر پارس

کلیه اعضای موسسه با تخصص های مختلف و از بین قضات بازنشسته، وکلای دادگستری، اساتید دانشگاه اهتمام بی شائبه خود را در جهت پیشبرد اهداف حقوقی مورد نیاز برای مراجعین محترم به کار برده و آرامش خاطر را در طی مسیر برای آنان فراهم می آورند.

در واقع این موسسه مشاورهارائه مشاوره حقوقی و تخصصی در زمینه های مختلف این امکان را فراهم نموده که تمامی اقشار جامعه بتوانند با صرف هزینه های کم از خدمات حقوقی موسسه با شعار کیفیت، سرعت و صداقت بهره مند شوند.

موسسه رایزنان عدالت گستر پارس مجموعه فعالیت های خود را توسط قضات بازنشسته و وکلای مجرب دادگستری در قالب موسسه حقوقی با ارائه خدمات مختلفی از جمله کیفری، مالی و بانکی، گمرکی، خانوادگی، اراضی و املاک به طور تخصصی و با ثبت موسسه به شماره ۳۷۴۰۳ در اداره ثبت شرکت ها به طور رسمی آغاز نموده است.

بهترین موسسه حقوقی | مشاوره حقوقی | وکیل تضمینی | موسسه حقوقی رایزنان عدالت گستر پارس

سوالات متداول 

آیا امکان اینکه وکیل از طریق پست اقدام به اعتراض کند وجود دارد یا خیر؟

بله امکان دارد. مهم این است که لایحه دفاعیه یا تجدیدنظرخواهی خود را با ذکر دقیق شماره پرونده و شعبه در موعد مقرر ارسال نماید.

چطور میتوان برای خانه‌هایی که به صورت قولنامه‌ای هستند سند تهیه کرد؟

از دو طریق میتوان این کار را انجام داد: اگر قولنامه قبل از سال ۷۰ میباشد از طریق ماده ۱۴۷ قانون ثبت. اگر بعد از آن و یا حتی قبل از آن باشد از طریق اقامه دعوی تنفیذ قولنامه و الزام به تنظیم سند به طرفیت مالک رسمی و واسطه‌ها.

آیا نماینده محجور می‌تواند به حساب محجور تجارت کند؟ اگر می‌توانید آیا محجور تاجر حساب می‌شود؟

اولاً: همانند بقیه اشخاص محجور نماینده قانونی وی می‌تواند در امور مالی محجور با نظارت دادستان (در غیر مورد ولی ) اقدام کند . نماینده تاجر محجور هم می‌تواند به حساب او تجارت نماید . ثانیاً‌: ظاهراً محجور تاجر محسوب می‌شود اما کلیه دعاوی باید به طرفیت نماینده قانونی نامبرده اقامه شود که می‌توان این موارد را از ماده ۴۰۰ قانون تجارت و مقررات مربوطه به حجر در قانون مدنی و غیره استفاده نمود.

آیا در انواع ازدواج (دایمی و منقطع) مرد مکلف به پرداخت نفقه است؟

تنها در ازدواج دایم نفقه زن بر عهده شوهر است ولی در نکاح منقطع (که غیر متخصصین به آن ((صیغه)) می گویند)، شوهر ملزم به پرداخت نفقه نیست مگر در عقد، شرط شده باشد .

آیا زن می تواند توقیف اموال موجود شوهر خود در خارج از کشور را بابت مهریه از دادگاه ایران بخواهد؟

پاسخ از نظر حقوقی مثبت است اما اجرای آن به مقررات کشور خارجی، رابطه متقابل و تصمیم دادگاه خارجی منوط است.

ارتباط با ما

ارائه مشاوره حقوقی در زمینه های حقوقی، کیفری، خانوادگی، ملکی و …

ارائه مشاوره: این موسسه در نظر دارد برای پاسخگویی به مراجعین محترم در حوزه های مختلف نسبت به پاسخگویی و مشاوره رایگان به وسیله کارشناسان حقوقی مجرب اقدام نماید.برای دستیابی به این مهم با ایمیل موسسه در ارتباط باشید

  • آدرس: میدان آرژانتین.کوچه نوزدهم.پلاک ۲۰.ساختمان زیتون.طبقه اول.واحد ۲.
  • تلفن: ۰۲۱۸۸۵۵۳۴۷۲ــ۰۲۱۸۸۵۵۳۲۷۴
  • نمابر:۰۲۱۸۸۵۵۳۷۹۴
  • ایمیل: info@parsrayzan.com
  • سایت: www.parsrayzan.com

جهت کسب اطلاعات بیشتر به وبسایت ما  زیر مراجعه کنید

برگشت به خانه

آگهی

دسته بندی ها

آمار

50 بازدید
0 امتیاز
0 مورد علاقه
اشتراک گذاری

نقشه

نویسنده

درخواست مالکیت آگهی ها

این کسب و کار برای شماست؟

درخواست مالکیت آگهی بهترین راه مدیریت و محافظت از کسب و کار خودتان است.