شیراز

شیراز شهر بزرگی در مرکز استان فارس است که واقع در جنوب ایران است. همچنین جزو چهار شهر بزرگ ایران نیز به شما می آید. و دارای وکیل های خبره ایی نیز در همه حوزه ها دارند. در این مقاله قصد داریم تا شما را با این شهر زیبا و وکلای آن که میتوانند در موقع لزوم به شما کمک کنند رو به شما معرفی کنیم و برای مشاهده بهترین به وکلای سنندج هم می توانید به اینجا مراجعه کنید.

شیراز

شیراز در بخش های کوهستانی زاگرس قرار دارد و آب و هوایی نسبتا متعدلی دارد. از نام های دیگر آن میتوانیم به تیزاریس، شهراز، شهر راز و شیرساز نیز اشاره نمود. در دوره صفاریان، صفویه و بوییان به عنوان پایتخت انتخاب شده است و به واسطه این که در منطقه حاصل خیزی قرار گرفته محلی برای تبادل کالاهایی بین کشاورزان، ساکنین و عشایر بود.

گردشگری

در این منطقه به واسطه این که دارای جاذبه های فرهنگی، گردشگری، تاریخی، طبیعی و مذهبی است گردشگران زیادی سالانه به خود جذب می کند. در ادامه به جاذبه های این شهر رو به شما معرفی نموده و انواع آن آشنا خواهیم نمود.

جاذبه های تاریخی

در این منطقه جاذبه های تاریخی بی نظیری وجود دارد که از جمله آن ها میتوان به حافظیه، مسجد وکیل، باغ عفیف، دروازه قران، مسجد نصیر الملک، ارگ کریم خان، سعدیه و باغ ارم نیز اشاره نمود.

جاذبه های مذهبی

از دیگر موارد جذابی میتوان به آن اشاره نمود به علی ابن حمزه، شاهچراغ، خانه باب از زیارتگاه های مهم بهاییان و امام زاده متعددی نیز نام برد.

فضای سبز

اگر به یک جای بکر و بی نظیر برای تفریح و آرامش فکر میکنید این مناظر میتوان به پارک جهان نما، بوستان آزادی، پارک کوهستانی دراک و لونا پارک اشاره داشت.

سوغاتی های شیراز

خب همان طور که میدانید هر شهر و استانی سوغاتی یا رهاورد به خصوص خود را دارد و شیراز هم از این قاعده بیرون نیست از سوغاتی های معروف این شهر میتوان به نمد، منبت، خرما، فلزکاری، شیشه گری، سنگ تراشی، عرقیجات، کلوچه، مسقتی، ریسندگی و... نیز اشاره داشت.

کشاورزی

در این شهر به دلیل وجود آب فروان و منطقه حاصل خیز هست که باعث به وجود آمدن بخش مهمی از اقتصاد در این منطقه را تشکیل داده است. از تولیدات معروف کشاورزی در این شهر میتوان به انگور، نارنج، خرمالو، شلیل، انار و گندم نیز اشاره داشت.

صنعتی

مراکز مهم صنعتی به خاطر وجود زیرساخت های علمی و صنعتی قوی قرار دارد مانند شرکت صاایران، کارخانه های لاستیک سازی، تولید سیمان، لبنیات و همین طور نساجی در این شهر نیز اشاره داشت.

وکیل شیراز

شما ممکن است در این شهر به کمک حقوقی در بخش های مختلف در آنجا نیاز پیدا کنید به همین خاطر به در انتهای این مقاله ما برای شما اسم وکلای خبره رو قرار داده ایم که به شما میتواند در این حوزه ها کمک شایانی نیز داشته باشد.

زمینه های حقوقی وکیل شیراز

زمینه هایی که این وکیل ها میتوانند به شما کمک کنند عبارت اند از زمینه های حقوقی ثبت شرکت، ثبت مالکیت فکری، دادگاه های کیفری، دادگاه های حقوقی و... نیز میتواند به شما کمک شایانی کنند. مخاطبان عزیز خیلی ممنون تا انتهای مقاله همراه ما بودید. لطفا نظرها و پیشنهادهای خود را در قسمت کامنت ها به اشتراک بگذارید.
منبع: صفحات وب